Ana sayfa Diğer 100 ₺ ‘den Ucuz Ev Dekorasyon Ürünleri

100 ₺ ‘den Ucuz Ev Dekorasyon Ürünleri

150
0
farklı lamba tasarımları

Yeni bir seneye sayılı ramak kala evinizin dizaynında yenilik yapmaya hazır mısınız ? Bütçenizi çok zorlamadan ufak fakat tesirli dokunuşlar yaparak hayat alanlarınızın konseptine yenilik katabilirsiniz.
Aynı vakitte sevdikleriniz için bu yılbaşı ne armağan etsem diye düşünüyorsanız, birazdan sizlere önereceğimiz ev dekorasyon ürünlerini düşünebilirsiniz.
İşte bütçenizi çok zorlamadan evinize estetik katacak 100 TL’nin altında ev dekorasyon ürünlerinden bazıları.

Farklı Masa Lambası Tasarımları

farklı lamba tasarımları
Eğer bir kitap kurduysanız, veyahut hanedeki çalışma bölümünde çok mesai yapıyorsanız çalışma alanınızı aydınlatacak bu masa lambaları epey işinize yarayacaktır.

Yuvarlak Masa Tepsileri
Şık ve kullanımı kolay bir görümüme sahip bu yuvarlak masa tepsiler hayat alanınızın en gözde ürünü olmaya aday.

yeni yıl için hediye seçenekleri
Süsleyici Pamuklu Başlıklar

dekoratif yatak başlıkları
Yatak odalarına değişik bir yorum katmak yerine yatak başlığında ufak bir farklılık inşa etmek yerine pamuklu yatak başlıklarını düşünebilirsiniz.
Duvarlarınıza Estetik Katacak Raflar

yeni moda duvar rafları
Hem kendisi hanenizde kullanabileceğiniz hatta yakın bir arkadaşınıza ev hediyesi olarak alabileceğiniz en uygun ev aksesuarları arasında süsleyici duvar raflarını seçenek edebilirsiniz.
Hem Süsleyici Hem Kullanımı Kolay Sehpalar

100 TL'nin altında dekorasyon ürünleri
Ev dekorasyonların olmazsa olmazları arasında bulunan orta sehpalar. İşlevsel özelliğe sahip bir orta sehpa seçenek ederek odalarınıza resim bir estetik katabilirsiniz.
Banyo ve Mutfaklarda Kullanabileceğiniz Havlu Rayları

havlu ray modelleri
Başta mutfak ve banyolar olmak suretiyle hayat alanlarımızın değişik alanlarında askılıklar kullanırız.Bu alanlara estetik katmak bu arada pratiklik kazandırmak yerine değişik figürlerden meydana gelen askılık ve raylardan faydalanabilirsiniz.
Led Lambası ve Şarj Aleti Bir Arada

ucuz ev dekorasyon ürünleri
Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz başka bir armağan opsiyonu ise hem aydınlatma aracı olarak kullanabilecekleri hatta şarj aleti olarak kullanabilecekleri led lambalar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here