Ana sayfa Yatak Odası En Yeni Doğtaş Yatak Odası Takımları

En Yeni Doğtaş Yatak Odası Takımları

596
0

Sevgili dekoreviniz okurları, bu gün sizlere Dünya’nın ve Ülkemizin çoğu güzide yerinde bulunan 200’e yakın mağazasıyla Türkiye’de mobilya pazarında çok önemli bir yer olan Yeni Doğtaş Yatak Odası Desenleri ve Ücretleri ile ayrı olarak Doğtaş Yatak Odası Takımlarına ilişkin görselleri sizlerle paylaşacağız.
Evlerimizin en kalifiye yerlerinden bir tanesi olan yatak odaları, bir dünya markası olma yolunda epey süratli bir şeklinde ilerlemeyi muvaffak olan Doğtaş markası doğrulusunda nihai moda, kalifiye ve tasarım yönünde meydana eklenilen tasarımlar ile epey tatmin kazanmaktadır.
Birbirinden değişik yatak odası desenleri ile her zevke ve her tarza makuldizayn özelliği sunabilen Doğtaş size hayalini kurmuş olduğunuz yatak odasını hayat alanınızda görme olanağı sunmaktadır.

2019 DOĞTAŞ YATAK ODASI MODELLERİ
Doğtaş Loft Yatak Odası Takımı
Yaşam alanlarımızın daralmasıyla beraber ön tasarıya çıkan henüz yalınve henüz kolay başka bir deyişle kullanışlı mobilya tercihi, Doğtaş markasının bilhassa dar mekanlar içersinde biçilmiş kaftan.
Meşe ile beyaz rengin uyumundan sadeliği, bununla birlikte işlevseldetaylarla ise henüz ferah bir hayat kısmı yakalayabilirsiniz.2 kapılı sürgülü dolap, karyola ( 160×200),komodin, geniş şifonyer, yüksek şifonyer ve şifonyer aynası gibi azaları ile henüz da %8 KDV’li indirimlimaliyeti 5.290 TL’dir.

Doğtaş Palermo Pera Yatak Odası Takımı
Özellikle yalınlık ve dinginliği sevenler içersinde geliştirilmiş olan Palermo Pera Yatak Odası Takımı değişik değişik mekanlar içersinde en uygun bir yatak odası takımıdır.
Çift kişilik karyola,5 kapılı dolap, komodin, geniş şifonyer, makyaj aynası, yüksek şifonyer,6 kapılı dolap, çift kişilik bazalı karyola ve çift kişilik 180×200 bazalı karyola gibi azaları ile Palermo Pera Yatak Odası Takımının henüz da %8 KDV’li indirimli maliyeti 4.995 TL’dir.

Yukarıda belirti edilen yeni Doğtaş yatak odası takımları dışında; Bıanco Yatak Odası Takımı, Brıza Yatak Odası Takımı, Elegance Yatak Odası Takımı, Casablanca Yatak Odası Takımı, Country Yatak Odası Takımı, Rıena Yatak Odası Takımı, Flat Yatak Odası Takımı, Lıne Yatak Odası Takımı, Marsala Yatak Odası Takımı, New Exclusıve Yatak Odası Takımı, Sıento Yatak Odası Takımı, Nora Yatak Odası Takımı, Norway Yatak Odası Takımı, Pasıfıca Yatak Odası Takımı, Pure Yatak Odası Takımı, Retro Yatak Odası Takımı gibi Doğtaş markasının tasarımını yaptığı ve siz müşterilerinin beğenisine sunmuş olduğu şık, zarif, kullanımı kolay, hesaplı ve kalifiye Doğtaş yatak odası takımları konusunda resimlerealttaki galerimizden ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here