Ana sayfa Diğer 2019 En Gözde Avize Modelleri

2019 En Gözde Avize Modelleri

116
0

Aydınlatma Dekorasyonu
Led Avize Desenleri ve Ücretleri Kolye Avize Örnekleri – Dekorasyonhususu içinde çok göze çarpmayan ince ayrıntılardandır aydınlatma.
Fazla göze çarpmaz.
Hele de gün ışığını bol alan bir mekanda son olarak ilgi edilecek enstrumanların başında gelirler.
Sonuçta mekan tabii ışığı defa aldığı içi yeteri kadar aydınlıktır.
Sadece akşamları suni ışık kullanmak mecburiyetinde olabildiğimizzaman akla gelir, lambaderler, avizeler, abajur yada aplikler…
Dekorasyonunuzu Parlatan Aydınlatma Ürünleri
Akşam olup karanlıklar çökünce sanki bir kuyumcu camekanında ki altınları aydınlatan ışıklar gibi, hanenizde ki aydınlatma elemanları da dekorasyonunuz aydınlatırlar.
Göze çarpmayan ince bir ayrıntı olan avizeler, lambaderler ve başkaaydınlatma armatürleri bir anda dekorasyonunuzun baş rol oyuncusudurumuna geliverirler.
Bu bağlamda her ne kadar yanlızca akşamları ilgi çekseler de emek ve bolca para harcayarak tamamladığınız dekorasyonunuz gösterecek, ışıldatacak bu aydınlatma enstrümanları olmasından kaynaklı avize seçimi yapar iken ince eleyip sık dokumanızı öneririz.

Avize ve Aydınlatma Seçimi Yaparken
Avizeler hiç de ucuz olmayan dekorasyon öğeleri olmasından, (gerçi Çinpiyasaya girdi gireli bundan sonra eskisi mübalağalı değil avizeler) avize almaya gitmeden evvel, ardından pişman olacağınız devasa bir hatalıyapmamak yerine, evinize şu şekilde bir göz atın.
Mekanınızın dekorasyon karakteri çağdaş ya da classic ise bu karaktere göre avizeleri bir kaç gün inceleyen ve tavana takıldığında sebepduracağını hayal etmeye çalışın.
Modern bir salon yada oturma odası içersinde gidip taşlı mübalağalı bir avize alabilmek pek mantıklı değil neticede.

Avizenizin Aydınlatma Gücü
Ev dekorasyonunuza makul avize seçmenin yanısıra avizeyi kullanacağınız alan içersinde bu avizenin yaydığı ışığın da kafi olup olmayacağını kesinlikle araştırın.
Bu hususta avizeyi kullanacağınız odanın metrekaresini ölçüp, avize alacağınız şahıs yada mağazaya bildirirseniz onlar hesaplayıp verecekleri avizenin o odayı doğru aydınlatıp aydınlatmayacağını söylerler.
Tabi loş bir bölge olsun, aydınlatma, lambader, aplik yada abajurlar ile desteklensin istiyorsak daha az profilde avizeler de satın alabilirsiniz.

Trend Süsleyici Aydınlatma Unsurları
Ayrıca bütün başka dekorasyon unsurlarında bulunduğu gibi avize seçerken de modası basit basit geçmeyecek, uzun senelerkullanabileceğiniz armatürlerden almanızı öneririz.
Böylece esasen epey pahalı olan avize gibi öğeleri en azından “modası geçti” diye değiştirmek mecburiyetinde kalmazsınız.
Dolayısı ilk olarak moda aydınlatma ürünlerini incelemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Dekoratif Led Avizeler
Moda dendiğinde de akla, teknolojik ilerlemeler neticeninde yakın vakitevvel pazara çıkan led avizeler akla geliyor.
Led avize derken aklınıza henüz evvelki sayfalarımızda, maliyet ve görselleri eşliğinde ayrıntılı olarak incelediğimiz 4’lü, 5’li yada altılı alternatifleri olan, uzaktan kumandalı, billûr taşlı led avizeler gelmesin.
Bu söz ettiğimiz led avizeler üst resimde de görüldüğü gibi onlardan defadefa değişik.
Adeta bir bilim kompu filminden fırlamış gibi duruyorlar.

Kolye Led Avize Modelleri
Üstelik bu avizelerin birçok değişik dizayn opsiyonu var.
Mesela kolye avizeler var.
Led ışıkları ile pırlanta taş görünümleri ile yanlızca çağdaş salonlarda değil, classic tarzlarda dekore edilen mekanlarda da kullanılabiliyorlar.
Bulundukları mekanların atmosferini ise tamamiyle değiştirerek ince birayrıntı olmaktan çıkıp, bütün dikkatleri üstüne çekerlerken, dekorasyonun ana elemanları arasına giriyorlar.

Led Avizeleri Görmeden Avize Almayın
Eğer avizelerinizin modasının geçtiğini düşünüyorsanız yada yeni bir ev aldıysanız ya da ev dekorasyonunuz da köklü bir farklılığa gidiyorsanız,şu şekilde ilgi çekici, çağdaş bir şeyler istiyorsak derhal alt doğrultudabulunan foto galerimiz içinde ki Led avize modellerine kesinlikle göz atmanızı öneririz, çünkü bu galeri içindeki hiç bir yerde göremeyeceğiniz Led avize görsellerinin yanısıra bu avizelerin özellikleri ve ücretlerini da inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here