Ana sayfa Ev Dekorasyonu 2019 İç Cephe Duvar Rengi Trendleri Jotun Boya’da

2019 İç Cephe Duvar Rengi Trendleri Jotun Boya’da

414
0

Boya 2019 Renkleri – Her ne kadar hava şartları global ısınma sebebi ile baş döndürücü bir şeklinde değişmeye devam ediyorsa da şu zamanlarda İlkbaharın tazeliği ve yazın ısısı nihayet içimizi ısıtmaya başladı.
Hal bu tür olunca da uzun bir kış süresince hayali kurulan duvar renklerinin değiştirme olayına girmek içerisinde kollarda sıvanmaya başlandı 🙂 İşte tam bu noktada dekoreviniz.com olarak duvar renklerini değiştirmek isteyen okurlarımız içerisinde görülmemiş duvar renkleri incelemeye ve sunmaya devam ediyoruz…

Son Moda Duvar Renkleri
Bu sayfamızda nihai dönemde Eyfel Kulesi temalı reklamları ile dikkatleri bir anda üstüne çeken boya markası Jotun’un 2018 renk kataloğundan seçtiğimiz en güzel iç cephe duvar renkleri beğenilerinize sunuyoruz.
Şu sıralar evinizi boyatmak aklınızın ucundan dahi geçmiyor olabilir amabu renkleri gördüğünüzde büyük ihtimalle kararınız değişecektir, çünkü bu renkler tek sözcük ile mükemmel ve yanlızca 2019 senesine değil tıpkı Kum Beji ve Çakıl Taşı renk tonları gibi bir kült olarak önümüzde ki bir kaç seneye da damgasını vuracaktır.
Dolayısı ile zaman kaybetmeyelim ve bahsi geride bıraktığımız bu güzel renkleri derhal araştırmaya başlayalım ne dersiniz ?..

Jotun Boya 2018 Renk Kartelası
Jotun Boya “Hayatın Ritmi” ismini verilen 2018 Küresel Renk Koleksiyonunda kullanıcıların değişik tarzlar yaratabileceği 3 renk grubunu bir araya getirmiş ve bu kümeleri sırası ile Kentin Hareketi, Güneşin Desturda ve Gizli Bahçe olarak adlandırmış.
Bu koleksiyonun en güzel yönü ise eşyalarınızı değiştirmeden yanlızcarenkler ile oynayarak evinize değişik ve yeni bir hava katabilmenizeimkan sağlaması.
Hadi şimdi bu renk gruplarına bir göz atalım.

Jotun Boya Kentin Hareketi
Gölgeli griler ve derince maviler gibi soğuk nötr renkler ile insanın içinisıcaklık yayarak ısıtan sıcak kahve tonlarının bir araya getirildiği bu renk grubu ruhunuzu en yalın şekliyle evinize yansıtmanızı sağlıyor.

Industrial Blue (Endüstriyel Mavi), Pebble Stone (Çakıl Taşı) ve Icy Blue (Buz Mavisi) gibi tonlar ise Kentin Hareketi renk paleti içinde derhal göze çarpıyor.

Jotun Boya Güneşin İzinde
Adı üstünde, güneşin verilen huzurdan esinlenerek tasarlandığı her halinden belli olan Jotun Boya Güneşin desturda renk paletinde ise kahve tonları ve gölgeli pembeler bir araya gelerek sakinleştirici mekanlar yaratmanıza imkan sağlıyor.

Bu renk paletinde ise Norwegian Wood (Norveç Ahşabı), Hipster Brown (Yenilikçi Kahverengi), Almond Beige (Badem Beji) ve Savanna Sunset (Savana Gün Batımı) tonları ilgi çekiyor…

Jotun Boya Gizli Bahçe
Doğa aşıklarının bayılacağını düşündüğümüz bu Jotun Boya renk grubunda ise yağmur ormanlarının mavi ve yeşilleri tabiatı evlerinize taşırken, gün doğumunun pembe ve hafif sarı tonları hayat enerjinizi yenilemenizi sağlıyor.
Saklı Bahçe renk paleti içinde Green Tea (Yeşil Çay), Pale Linden (Soluk Ihlamur), Red Maple (Kırmızı Akçaağaç) gibi görkemli renk tonları yer alıyor.

Jotun Boya Yaşamın Ritmi Koleksiyonu Içersinde Enteresan Tanıtım
Yukarıda da söz ettiğimiz gibi Jotun Boya’nın 2018 renkleri gerçektendefa güzel ve bu renkleri içersinde olağanüstü emek verilmiş.
Sadece “Hayatın Ritmi” Koleksiyonu içersinde Norveç’in başkenti Oslo’da tespit edilen bir ev koleksiyonun 3 değişik renk grubuna boyanmış.
Daha ardından bu 3 değişik renk paleti programı Norveç’li oyuncu Emma Jensen’in defa sevilen şarkılarından biri ile birlikte klip durumunagetirilmiş.

Evinizi Boyamadan Evvel Bu Renklere Kesinlikle Göz Atın !..
Evinizi boyatmayı düşünmüyor olabilirsiniz, ama ev dekorasyonunuz da ufakta olsa bir farklılık inşa etmek istiyorsunuzdur herhalde.
İşte bu renk paletleri ile yanlızca duvar renklerinizi yenileyerek evlerinizde vakitsiz bir atmosfer yaratabilir, hanenizde baş döndüren bir farklılığa imza atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here