Ana sayfa Genç Odası İstikbal Genç Odası Takımları

İstikbal Genç Odası Takımları

634
0

Ülkemizde mobilya sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı muvaffak olan İstikbal Mobilya, ürün detaylılığı, tasarımlarındaki değişiklik, nitelik anlayışı ve tüketici merkezli yaklaşımı ile müşterilerini hoşnut etme gayesiyle sektörde bulunmaktadır.
Bugün yenilikçi çizgisiyle çağdaş tipi hayatımıza sokmaya gayret gösteren İstikbal Mobilya’nın Yeni Genç Odası Takımları konusunda bulgular paylaşacağız.
Günümüz hayat koşulları ve ilerleyen mobilya sektörü eşliğinde gençlerebölünen hayat alanlarının henüz artığını görebiliyoruz.
Özellikle mobilya şirketleri ilerleyen kataloglarına birbirinden değişikrenk ve biçim tasarımları ile genç odalarını geliştirerek eklemektedirler.
Bebek odası ya da çocuk odası gibi daha fazla anne veyahut babaların tercihlerine göre şekillenmeyen genç odaları bundan sonra gençlerinferdi zevkleri veyahut yaşayış tarzlarına makul şeklinde döşenmektedir.
Hiç kuşkusuz genç odası döşenirken en ehemmiyetli öğelerin başında mobilyalar gelmektedir.
Bu hususta ekstrem seçenekler yayınlayan, yeni ve hareketli bir tempoya ayak uydurabilecek tasarımları ile 2018 İstikbal Genç Odası Takımlarını araştırmaya hüküm verdik.

Side Genç Odası Takımı
Beyaz renkte geliştirilen Side Genç Odası Takımı ince detaylarında kullanılmış süsleyici uygulamalarının yanısıra tipi ve odaya kattığı hava ile epey ilgi çekici bir genç odası takımı olarak gözükmektedir.
Tasarımındaki zarifliği ve estetik formu ile çağdaş manada imal edilenSide Genç Odası Takımı içinde ilave olarak olarak seçenek çalışma masası,E1 standartlarında malzeme, kapak stoplama sistemi ve yerden yüksek ayak kullanılmaktadır.

Kamp Genç Odası Takımı
Ladin ve beyaz renklerin kullanıldığı Kamp Genç Odası Takımı çağdaşplanımı ile farklılığını meydana koymaktadır.
Kalite ve konforun birlikte kullanıldığı Kamp Genç Odası Takımı’ndaayrıca E1 standartlarında malzeme, gardırop kapaklarında sarfedilenlazer uygulamasının tasarımsal güzelliği ve kapak stoplama gibiözellikleri ile epey şık bir genç odası olarak gözükmektedir.

Fashion Genç Odası Takımı
Ihlamur ve beyaz renk tonlarına bulunduran Fashion Genç Odası Takımı konfor ve şıklığı birlikte sunmaktadır.
İçerisinde bulundurduğu planımı ile epey çağdaş bir şeklinde üretilmiş olan Fashion Genç Odası Takımı’nda ilave olarak olarak, E1 standartlarında malzeme, kapak stoplama sistemi, yerden yüksek ayak ve gardrop dış bölüm çekmecesi bulunmaktadır.

Sweety Genç Odası Takımı
Neşeli ve epey işlek renkleri ile yer aldığı ortama hareketli bir hava katacak olan Sweety Genç Odası Takımı tasarımındaki ince detayları ileilgi çekmektedir.
Bunların dışında Sweety Genç Odası Takımı’nda E1 standartlarında malzeme, kapak stoplama sistemi, yerden yüksek ayak ve gardırop dışbölüm çekmecesi bulunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here