Ana sayfa Ev Tekstili 2019 Model İstikbal Halı Tasarımları

2019 Model İstikbal Halı Tasarımları

368
0

İstikbal halı 2019 desenleri, istikbal halı takımları, istikbal halı armoni serisi, gibi dizayn ve modellerin incelemesinin yer aldığı günümüz konumuza kalifiye olarak seçilen halı koleksiyonlarını tanıtarak devam edelim.
60 senelik deneyimi ile mobilya sektörünün liderlerinde bir tanesi olan İstikbal, toplumumuzun vazgeçilmez ev dekorasyon ürünü olan halıları çağımızın çağdaş teknolojik gereçleri ile harmanlayarak siz kıymetli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
İstikbal classic model halı, istikbal çağdaş tarzistikbal çocuk halıları ve yatak odası halılarına kadar epey geniş bir yelpazede ürün türüne sahiptir.
Tasarım değişikliği, nitelik ilkesi ve çeşitliliğindeki varlığı ile istikbal Halı Desenleri arzulamış olduğunuz dizayn güzelliğine ulaşmanızı sağlayacaktır.
Halıların mevcut otantik efor modernlikle birleşince halılar galiba odanın dekorasyonu etkileyen en ehemmiyetli parça durumuna gelmektedir.Ev dekorasyonlarında belki de en fazla suistimal edilen ürün olan halılar son zamanlarda henüz ilgiyle seçilir duruma gelmiştir.Kalitesinin ve görselliğinin ne kadar ehemmiyetli olduğunu anlayan yapımcılar bu hususta birbiriyle yarışır duruma gelmiştir.Bizde bu gün 2018 istikbal Halı Desenleri konusunda bulgular paylaşarak sizlere bu hususta yardımcı olmaya çalışacağız.

Armoni 5345 Marsala
Son devresinin en ehemmiyetli renkleri arasında gösterilen Marsala renginin modern ve çağdaş çizgiler ile birleştiği Armoni Serisi 5345 Marsala Modeli, Therapist muhtevası ile halıya dokunduğunuz zaman ardından terapi etkisini göstererek kendinizi henüz ferah hissetmenizi karşılamaktadır.
Güveye metanetli, iyi nitelik, solmaya metanetli ve anti-statik özelliğiyleArmoni 5345 Marsala evinizi olağanüstü farklılığa uğratacaktır.

Armoni 5367 Hardal
İstikbal Halı Armoni serisinin en yeni en kalifiye parçalarından bir tanesi olan Armoni 5367 Hardal, içeriğindeki renklerin birlikteliği ve yaratmış bulunduğu bütünlük ile göz kamaştırmaktadır.
Desenlerindeki zariflik ve niteliği ile Armoni 5367 Hardal renkli ve imtiyazlı bir hayat kısmı kurmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olacaktır.

İstikbal Halı Armoni Serisi Başka Modelleri
Armoni 5350, Eliza 5773.5346.5363.6365 Mavi, Armoni 5422,5445 Mor, Armoni 5365 . 5423. 5428. 5434.5420 Yeşil ve Armoni 5773 ve 5772 Hardal desenleri ile istikbal Halı tasarımları evinizin estetik anlayışına bambaşka bir hava katacaktır.

Halılar büyülü bir dokunuşla evinizin en kıymetli ürünü olma yolunda güvenilir adımlar ile ilerlemektedir.
Bu hususta size yardımcı olma ihtimalini düşündüğümüz istikbal Halı Desenleri konusunda derlemiş olabildiğimiz resimlere alttaki galeriden ulaşabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here