Ana sayfa Banyo Dekorasyonu 2019 Banyo Dekorasyon Trendleri

2019 Banyo Dekorasyon Trendleri

169
0
yeni nesil banyo dekorasyonları

Yeni bir yıla sayılı günler kala, yaşam alanlarında bir takım değişiklikler yapmayı düşünen sevgili takipçilerimiz dikkatine. Bugünlerde banyonuzda küçük veyahut büyük çapta yenilik yapmayı düşünüyorsanız, bu konumuza mutlaka göz atmanızı öneririz. Bir taraftan banyolarınızı daha estetikli bir görünüme kavuşturmak adına , bir taraftan da geleceğin çizgisini banyolarınıza yansıtmak adına Mimar Figen Erdağ Demircan‘ın önümüzdeki sezon banyo trendleri hakkındaki bilgilerini sizlere aktarıyoruz.

F2ms Grup Mimarlarından Mimar Figen Erdağ Demircan, 2019 banyo trendleriyle alakalı şu verileri verdi:

2019 banyo dekorasyonları
“Yeni bir ev alıyorsanız; hele de müstakil bir evse banyonun mevkisine ilgi edin. Güzel bir görünüm gören, geniş pencereli bir banyoda doğru yerleştirilmiş bir küvet çok önemli olacaktır. Banyolarda aydınlatma devasa ehemmiyet taşır.
2019 Banyoları Bol Aynalı Olacak. 
Bu da aydınlatmaya dolaysız tesir eden bir neden. Aydınlatmaların ihtiyaç duyulan yerlerde bol (tıraş, makyaj gibi), başka alanlarda ise soft olması iyi olacaktır. Büyük banyolar 2019’da metal ve camlarla, bolca açık alan ile ilgi çekecek.
Kapısız bir duş, odalardan yalnızca cam ile ayrılmış banyolar görülebilir.
Bu düşünce defa cazip gelmiyorsa; kapı adına muhtelif paravanlar bu noktada kullanmak mümkün.
Oteller gibi devasa mekanlarda kalifiye olarak ayrılmış makyaj odası bölümlerinde duvarlar floral desenlerle kaplı olacak.
Büyük desenler, işlek renkler görebiliriz. Bu alanlara devasa yeşillikler konulacak. Büyük, ufak fark etmeksizin banyolarınıza yeşillik ek edebilirsiniz. Nem seven aloe vera bitkisini tecrübe edinin.  Banyonuza çok yakışacak.
Beyaz ve Gri Mermer Revaçta
2019 beyaz ve gri mermerin senesi olacak.
İç dekorasyonda bolca göreceğimiz beyaz ve gri mermer, banyolara da yakışacak. Klasik ve vakitsiz olan beyaz-gri mermerler ister ananesel, ister çağdaş olsun, her ortama ayak uydurabilir.
Infrared saunalar 2019’da karşımıza çıkacak.
Evleri saunaya ufak dokunuşlarla çevirebilmek görkemli bir tecrübe ve sakinleştirici bir neden olacak.
Beton lavabolara, duvarlara hazır olun.

Dilerseniz, aşağıda hazırlamış olduğumuz yeni sezon banyo dekorasyonu galeriyi inceleyerek, evinizin banyosu için nasıl bir değişiklik yapabileceğiniz konusunda ilham alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here