Ana sayfa Diğer 2019 Dekorasyon Trendleri

2019 Dekorasyon Trendleri

228
0
yeni sezon yatak odası dekorasyonları

Bir ev döşenirken uygulanacak stil ve tarza göre, şahsi beğenilerle hayat alanlarında konfor ve ferahlık sağlamak isteriz.
Bununla beraber mobilya tasarımlarından dekor öğelerine devrimlere açık olmak ve canlılık kazandırmak bu işi henüz keyifli duruma getirebilir.
Mevsimsel farklılıklar ve ufak dokunuşlarla dekorasyonda fark yaratmak aranılan nitelikleri karşılayabilir.
Monotonluktan ve rutinden sıkılmaya başladıysanız, ufak dokunuşlarla da olsa ev dekorasyonuna bir yenilik katın ve atmosferi değiştirin.
İşte 2019 dekorasyon trendleri ve esin veren örnekler!
Grafiti ve Duvar Resimleri
Duvar dekorlarına renkler, desenler ve resimlerle uyum katmaya ne dersiniz? Uygulanacak stil ve tarza göre çoğu değişik taban için canlılık ve dinamizm katacak karşıtlık desenler kullanabilir veyahut dingin bir atmosfer meydana getirmek için pastel renklere yönelebilirsiniz.
Duvar Kağıtları
Banyo dekorasyonunda dahi duvar kağıtlarıyla atmosferi tamamıyla değiştirmeye ne dersiniz? Oldukça çağdaş ve şık bir örnek! Su geçirmezliği ile oldukça metanetli ve basit silinebilen bugünkü duvar kağıdı alternatiflerini gözden geçirin.
Ayrıca üç boyutlu duvar kağıdı alternatifleriyle odalarınıza derinlik katmak olası.
Retro
Geçmişten şu zamana kadar izler taşıyan retro mobilyalar ve duvar zeminleriyle yalnızca birkaç dokunuşlar ev dekorasyonunda devasa yenilikler yapabilirsiniz! Petek dokuları duvar dekorlarına taşıyan ve doğal renk tonlarının uygulandığı bu mutfak duvarını ön tasarıya çıkaracak yalın bir mutfak tezgahı tüketimi seçenek edilmiş.
Bitkilerle Rahat Atmosfer

ev dekorasyon renkleri
Yeşili hanelere taşıyan dekor fikirleri her geçen gün artıyor! Değişik stil ve tarzları bir araya getirebilir, taptaze çiçekler ve süsleyici bitkilerle rahat bir karşılama atmosferi tasarım edebilirsiniz.
Kadife Zeminler
Sadece renklerle kalmamakla birlikte taban dokularıyla alakalı kimi farklılıklar ve yenilikler yapabilirsiniz. Kadife koltuklar 2019 trendleri arasında yer almakta.
Moda sektöründen süsleyici yastıklara kadifenin son zamanlarda sık sık kullanıldığına rastlayabilir, dekorasyonla ahenkli renk tonlarını seçenek edebilirsiniz.
Griler, bordo kadife, pudra rengi gibi yoğunlukla tatmin kazanan modeller evinize renk katacaktır.
Endüstriyel ve Vintage
Tuğla duvar dekorları ile eskitme ahşabın muntazam uyumunu yakalayabilir, saniyesel stil dekorlarla fark yaratabilirsiniz.
Duvar dekorlarından tezgahlara saniyesel şıklıkla vintage dokuları birlikte kullanabilir, tam donanımlı bir mutfak tasarım eder iken göze hitap eden taban dokularını bir araya getirerek doğal ahenk yakalayabilirsiniz.
Altın Dokunuşlar
Altın dokunuşlarla ev dekorasyonunda devasa fark yaratmaya ne dersiniz? Basit çizgilerle makul bir taban hazırlandığında yürekli renkler, parlak ve ışıltılı aksesuarların tüketimine imkan tanıyabilirsiniz.
Geometrik formları öne çıkaran altın renkli aydınlatma aksesuarları ve sarkıt lamba desenleri ilginizi çekebilir.
Vintage
Modası nerdeyse hiç geçmeyen vintage dekor öğeleriyle evlerinizi güzelleştirin!
Vintage seramik desenleri ile duvarlarınızı şık duruma getirebilir, banyo ve mutfak dekorlarında vintage aksesuarları kullanabilmeniz mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here