Ana sayfa Bahçe Dekorasyonu 2019 Düğün Dekorasyon Trendleri

2019 Düğün Dekorasyon Trendleri

324
0

Hayatımızın aşkıyla bir hayat süresince aynı yastığa baş koymaya niyet ettiğimizi bütün davetlilerimiz önünde itiraf ettiğimiz düğün günümüzün hayatımızın en önemli ve en kalifiye günü olduğunu hangimiz inkar edebiliriz ki?
Düğün son zamanlarda hangi gelinliği veyahut damatlığı giyeceğimiz bir yana dursun, ‘bu kalifiye günü salonda mı yok ise kırlar içinde tabiat ile iç içe mi geçireceğimiz sorusu’, düğünümüzün mükemmel geçmesi yolunda oldukça ehemmiyet arz ediyor.
Partnerimizle beraber uzun tartışmaları takip eden düşünce birliği ardından hüküm sunduğumuz düğün mekanı ve düğün konsepti ardından ise bizleri düğün dekorasyonunda hangi detaylara yer vermemiz gerektiği ilgilendiriyor.
Bu yazımızda mükemmel bir atmosfer ile birlikte evlenmenin hayalini kuranlar yerine düğün dekorasyonunda kesinlikle ilgi etmeleri lüzumlenen kimi noktalara değinmek istiyoruz.

İşte, 2018 düğün dekorasyonu trendleri listemiz:

Metalik ayrıntılar bütün ihtişamıyla ön tasarıya çıkıyor

Özellikle aksesuarlarda karşımıza çıkan gümüş ve altın rengi metalik ayrıntılar, düğününde kendisini prenses gibi hissetmek isteyen kadınlara hitap ediyor.
Davetiyelerde, pastalarda, çatal-bıçak takımlarında hem de iskemle ve vazolarda dahi sarf edilen pembe altın ve gümüş rengi, daha fazla ihtişamdan ve gösterişten zevk alanlar doğrulusunda seçenek ediliyor.
Düğünüzün davetlilerin belleğini kazınmasını ve ne kadar muhteşem olduğunun seneler ardından dahi konuşulmasını diliyorsanız, düğün dekorasyonunuzda metalik ayrıntıları sık sık kullanabilmeniz mümkün.

Ahşap obje ve aksesuarlar, nostaljik ve romantik bir atmosfer yaratıyor

Hangimiz Yeşilçam filmlerindeki ebedi aşklara ve 80’li senelere hasret duymuyoruz ki?Bilhassa nihai dönemlerde henüz da alevlenen vintage ve country dekorasyonları konseptinde ahşap mobilya ve aksesuarlara hanelerimizde hem de ofislerimizde dahi yer vermekten kaçınmıyoruz.
Şayet doğanın kucağında, çiçeklerin ve haşerelerin başka bir deyişle bütün evrenin ile birlikte sevgilinize ‘Evet’ demenin hayalini kuruyorsanız, dekorasyonda sık sık ahşap obje, mobilya ve aksesuarlar kullanabilmeniz mümkün.

Geometrik ayrıntılar, düğün masalarını tam manasıyla sarıp sarmalıyor

Son dönemlerde daha fazla ev mobilya ve aksesuarlarımızda kullandığımız çember, elmas, küp, üçgen, piramit şekilli birçok aksesuar ve obje, düğün masalarımızı sarıp sarmalıyor.
Metalik detaylarla harmanlanan geometrik aksesuarlar, daha fazla salon düğünlerinde seçenek edilirken, geometrik objelerin çarpıcılığını altını çizen şeffaf objeler, minimalist tasarımları ile daha fazla basit şıklığı delegasyon ediyor.
Hem yalın hatta abiye bir düğün dekorasyonu içerisinde şeffaf objelerle geometrik modelleri birlikte kullanabilmeniz mümkün.

Dikdörtgen masalar, tarihin tozlu sayfalarına karışıyor

Davetlilerin hareket özgürlüğünü engel olan dikdörtgen ve uzun masalar,konumunu küçük ve daire şeklindeki masalara bırakarak, davetlilerinbütün geceyi henüz ferah bir şeklinde geçirmelerine yardım ediyor.
Düğün dekorasyonunuzda dikdörtgen masa kullanımından kaçınarak, davetlilerinizin sizler içerisinde ne kadar ehemmiyetli olduğunu onlara bir sefer henüz gösterebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here