Ana sayfa Mutfak Dekorasyonu 2019 Ev Trendleri Belli Oldu

2019 Ev Trendleri Belli Oldu

171
0
modern çatı katı oturma odası dekorasyon örnekleri

Yeni seneye sayılı ramak kala, sizin de içinizde değişim çanları çalıyorsa sebep bu işe yaşadığınız yerden başlamayasınız? Her odanın bir enerjisi bulunmaktadır ve bu enerjiyi güncellemek, inanın hem zihninize hatta ruhunuza iyi ileri ki devrimlere de kapı açar.
2019 yapılacaklar listenize geç olmadan dekorasyon değişikliğini de ekleyin ve bu kez sözünüzü tutun.
Tasarımcıların tespit ettiği ve sizlerin de hanenizde uygulayabileceğiniz 2019 ev dekorasyon trendlerine yakından bakalım;

ev dekorasyon trendleri
Terrazzo
2019’un en devasa iç dizayn trendi Terrazzo.
Terrazzo, 16. Yüzyılda, İtalya’nın Venedik kentinde yer aldığı muhtemel tarihin belki de en külüstür ve bu arada etrafçı taban kaplama ürünü. Bu sene bolca bu kaplama ürününü göreceğiz.
Terrazzo sehpalar, yan sehpalar ve fayans döşemeleri epey moda. Hatta duvar kâğıdı ve halıların üstünde de bu karo motifleri görmek olası. Geçmişten gelen ve çağdaş bir dokunuşla geri dönen bu trendi yakalamak için hâlâ zamanınız var.
Klasik Mutfaklar
Klasik olanın asla güncelliğini yitirmemesinden yola çıkan tasarımcılar, 2019 seneninde da bu fikirlerini korumaya devam ediyorlar. Klasik mutfaklar her daim bulunduğu gibi bu sene da gözde. Bu trendi ananesel mutfak trendi şeklinde de yorumlayabiliriz.
Kapalı dolaplar, tel dolaplar, otantik donanımlar ve geleneksele dokunan tüm şeyleri 2019’da sık sık göreceğiz.
Yuvarlak Tasarımlar
Özellikle koltuk ve masalarda kendisini gösteren yuvarlak çizgiler, evinizdeki köşeli dekorasyona nihai vermenizi sağlayacak kadar sıcak bir mimari.
1970’lerden ilham alınarak şu zamana kadar taşınan yuvarlak mobilyaları var olan ev dekorasyonunuza bir iki parça ile katarak bu farklılığı kucaklayabilirsiniz.
Yaldızlı ve Metalik Çizgiler
Metallerin dokulu kumaşlarla karıştırılması, hem çağdaş hatta ananesel bir hava yaratmanın en kestirme yolu. Aynı vakitte değişik dokuların birlikte uygulanması, odanızın ebat kazanmasına ve kontrasta neden olarak derinliği artıracaktır.
Kadife gibi döşemelik kumaşları pirinç, demir ve altın kaplamalı metallerle sallayın ve bu tasarımların peşine düşün.
Organik Dekorasyon
Listemizi 2019’da en çok göreceğimiz dizayn örnekleri ile tamamlayalım. Organik ve tabii şekiller önümüzdeki sene çokça sevilecek, satın alıncak, ev ve ofislerdeki konumunu alacak.  Geçtiğimiz senelerde gördüğümüz sert, geometrik çizgiler bu sene konumunu yumuşak ve tabii kıvrımlara, dokulara bırakıyor.
Basitçe söylemek icabında, evlerimiz kendimizin bir yansımasıdır. Yemek yiyor, uyuyor, deşarj oluyor, yıkanıyor, hem de çalışıyoruz. Bu yüzden yeni seneye hak ettiğini verin ve evinizi esin kaynağı durumuna kazancın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here