Ana sayfa Diğer 2019 Masko Tv Duvar Üniteleri

2019 Masko Tv Duvar Üniteleri

176
0
klasik tv duvar üniteleri ile masko mobilya

Nihai Moda TV Üniteleri
2019 TV Birimi desenleri, televizyon sehpaları duvar ünitelerini sizler için bu yazımızda en aktüel görünümleri ile teker teker yer almaya sürüyor kıymetli okurlarımız. 
Bu sayfamızda mobilya dendiğinde akla gelen ilk markalardan bir tanesi olan MASKO ya gidiyor, sizler için bu defa değişik tv-duvar ünitelerini yerinde, üstelik bütün ayrıntıları eşliğinde araştırmaya başlıyoruz…
Masko İle ilgili Bilgi
Fakat “Mobilya Kenti” sloganı ile malum hem de “mobilya başkenti” olarak hatıralan Masko ile ilgili ilk olarak sizlere biraz malumat vermek isteriz. 
Efendim ülkemizin 80’li senelerde atağa kalktığı sıralarda 13 esnaf ile ortak olarak “S.S. MASKO İSTANBUL MOBİLYA VE AHŞAP EŞYA İMALATÇILARI SİTE İŞLETME KOOPERATİFİ” ismi ile kurulan Masko’nun AVM esasları 1987 senesinde atılmış. 
Bu gün toplamda 483.000 metrekare ve 778 mağazadan oluşan bu büyük oluşum, mobilya manasında akla gelebilecek birçok ürünü tüketicilerin beğenisine epey makul fiyatlar ile sunuyor…
Masko 2019 TV-Duvar Üniteleri
Bu başlık altında birçok ünite modeline göz atacağız. 
Bu ürünler yukarıda da söz ettiğimiz gibi Masko içinde ki 778 mağazanın ürünleri olacak kuşkusuz. 
Fakat bu 778 mağaza ve yapımcının ürettiği on binlerce ürünü burada sizlerle paylaşmamız olası değil tabii olarak. 
Ancak burada editörlerimiz doğrulusunda en beğenilen ürünleri tatmin ve bilgilerinize sunmaya çalışıyoruz…
Macitler Mobilya TV-Duvar Üniteleri
Ulusal televizyon kanallarında da reklamlarına rastladığımız Macitler Mobilya insanın aklına gelmeyen tasarımlara imza atarken, çağdaş çizgilere sahip ürünleri ile 2019 senesine damga vurmaya hazırlanıyor. 
Bu vaziyete verebileceğimiz en güzel örnekse Macitler Mobilya Aspendos TV Ünitesi… Fakat markada yalnızca bu tür etkileyici ürünler yok. 
2019 TV- Duvar Birimi Desenleri Nills Mobilya
Evet, henüz evvelki sayfalarımızda muhtelif ürünlerini incelediğimiz ve tasarımlarına hasta olabildiğimiz Nills Mobilya bir Masko azası ve halihazırda mükemmel ürünler tasarlamaya sürüyor. 
Bu vaziyetin en kolay örneklerinden biri ise Pralin TV birimi olsa gerek… En kolay diyoruz çünkü Nills Mobilya sayfalarında henüz birçok olağanüstü ürün mevcut…
Modern TV Üniteleri 2019 Dream Time
Buyurun Buradan Bakın !
DreamTime Mobilya tasarımcıları “Modernizmin ötesine sebep geçeriz” demişler ve mükemmel bir tasarıma imza atmışlar. 
Huzurlarınızda Fendi TV Ünitesi… Geçen senelerde yayınladığımız 3 boyutlu duvar kaplamalarını anımsatmıyor mu sizce de ?..
Çok Değişik Duvar Birimi Tasarımları
Masko da büyük küçük birçok mobilya yapımcısı ve mağazası sahip olunan. 
Doğal olarak bu birimlerin hepsi bir şeklinde değişik tasarımlara imza atıyorlar. 
Bu vaziyete verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise ismini hiç bir şeklinde duymadığınıza güvenilir olabildiğimiz Starmobi… Marka “Valentino” adını verilen tv ünitesinde bakın sebep bir resim şölen sunmuş.
Hadise Yaratacak TV Üniteleri
Müziğin star isimlerinden Hadise’nin oynadığı reklamları ile tanıdığımız ABC Mobilya‘da bir Masko azası ve gerçekten şık ve kullanımı kolay tasarımlara imza atıyor. Bahsi geride bıraktığımız bu tasarımlardan biri ise derhal üst doğrultuda resmini görüldüğü Moka modeli. 
Üzerinde Osmanlı tipi kalifiye işlemelerin bulunduğu Moka TV Birimi oturma odası ya da salonlarında ince ayrıntılar isteyenler için epey en uygun bir tercih olarak gözüküyor.
Doğal Ahşap Görüntülü TV Üniteleri
Ahşabın doğallığı nihai senelerde en önemli bir mobilya trendi olarak ilgi çekerken, birçok mobilya yapımcısı de beyaz çoğunluklu mobilya tasarımlarından vazgeçerek bu trende katıldılar. 
Bu vaziyete verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise Togo Home Style doğrulusunda geliştirilen Davidoff tv birimi olsa gerek…
Masko’ya Uğramadın TV-Duvar Birimi Almayın !..
Aşağıda değişik Masko şirketleri arasından seçtiğimiz bir kaç TV Duvar birimi örneğini beğenilerinize sunuyoruz. Ancak takdir edersiniz ki 778 mağazalı bu büyük müessesenin bütün ürünlerini burada yayınlamamız olası değil. 
Bu nedenle şayet şu sıralar aklınızdan bir ünite alabilmek geçiyorsa Masko’ya kesinlikle uğramanızı öneririz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here