Ana sayfa Oturma Odası 2019 Mondi Koltuk Takımları ve Fiyatları

2019 Mondi Koltuk Takımları ve Fiyatları

279
0
elegance koltuk takımı

Oturma odam için son derece rahat sportif bir görünüme sahip koltuk takımı arıyorum diyenler, ya da salonumun ambiyansını değiştirecek aynı zamanda elegan bir görünüme kavuşturacak bir koltuk takımı arıyorum, diyenleri, şöyle bir adım ön tarafa alalım.

Oturma odalarınız için çağdaş sportif ve havalı, salonlarınızı zengin gösterecek, ister modern, ister klasik bir koltuk takımı arıyorsanız, yeni sezon Mondi koltuk takımı modelleri ve fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Mondi, bir taraftan farklı zevklere ve tarzlara hitap ederken, bir taraftan da hem uygun fiyatları, hem de farklı ürünlere yaptığı indirimlerle her bütçeye de hitap ediyor. Yakın bir zaman diliminde hem ürün gamına yepyeni ürünler ekleyip, hem de bu yeni ürünleri kaçırılmayacak fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Mondi Kampanyalı Koltuk Takımları

Evlenecek olan çiftler, evinin mobilyalarını yenilemeyi düşünenler, bu kampanyayı değerlendirmenizi öneririz. Hemen yeri gelmişken hangi ürünlerin kampanyada olduğunu ve şuan için geçerli olan fiyatların neler olduğu konusunda kısa kısa bir bakalım.

Castello Koltuk Takımı

castello koltuk takımı mondi

Çağdaş ve sportif çizginin bir arada olduğu, duruşuyla, küçük ayrıntılarıyla yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirecek Mondi Castello Koltuk Takımı . Bu takım 2 üçlü, 2 berjer koltuktan oluşmaktadır. Üçlü olan koltuklar rahat bir oturma alanı sundukları gibi, küçük bir dokunuşla koltuk konumundan, rahat ve konforlu bir yatak konumuna dönüşmektedir. Aynı zamanda sandık görevi de üstlenmektedir. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan bu takım şu an için kampanya da olup, 6.490,00 TL ‘den satışa sunulmaktadır.

Metropol Koltuk Takımı

indirimli mondi koltuk takımları

Oturma odalarınıza konforu , rahatlığı ve samimiyetli yansıtacak Metropol koltuk takımı. Mondi, rahatına ve konforuna düşkün olan müşterileri için , bu takımda ultrasoft yay sistemi kullanarak , müşterilerinden gelen bu talebi, en iyi şekilde karşılıyor. Takımda kullandığı ultrasoft yay teknolojisi sayesinde ürüne uygun sünger ve kumaş ile kombine ederek konforu ön plana çıkarmaktadır. Rahatına, konforuna ve keyfine düşkün olanlar, bu ürün için bütçelerinden şu an için ayıracakları tutar, 5.660,00 TL.

Eğer sizlerde yaşam alanlarınızın ambiyansında Mondi koltuk takımlarının, rahatlığını ve şıklığını yansıtmak isterseniz, aşağıdaki galeriye göz atarak, diğer ürünleri görebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here