Ana sayfa Oturma Odası 2019 Mondi Köşe Takımları ve Fiyatları

2019 Mondi Köşe Takımları ve Fiyatları

217
0

Mondi’den kaçırılmayacak büyük fırsat !!! Yeni yıla yepyeni bir köşe takımı ile girmeyi düşünüyorsanız, Mondi 2019 Köşe Takımı ve Fiyatlarını görmeden son kararınızı vermeyin, deriz…

Mondi, yeni bir yıla girmeye çok kısa bir süre kala, hem yeni sezon mobilyalarını gün yüzünü çıkartıyor, hem de herkes hayalindeki mobilyalara kavuşabilsin diye, fiyatlarda indirime gidiyor. Eğer sizde oturma odanız veyahut salonunuz için yeni stil çizginize hitap eden evinizin ambiyansını değiştirecek olan köşe takımı arıyorsanız, hazır buraya kadar gelmişken, gelin birlikte modelleri bir inceleyelim.

Mondi Köşe Takımları ve Fiyatları

Story V Köşe Takımı

Çok kısa bir süre önce görücüye çıkan Mondi Story V Köşe Takımı, çizgisiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Özellikle geniş yaşam alanlarına uygun işlevsel özelliğe sahip bu köşe takımı yeni sezonun trend renkleri ile evinize farklı bir atmosfer oluşturacaktır. Ürün gamına yeni eklenmiş olmasına rağmen kampanyalı ürünler arasında yer alarak, her eve konuk olmaya hazırlanıyor. Mondi Story V Köşe Takımı Fiyatı ; 2.882,00

Story Köşe Takımı

Story V Köşe Takımının kardeşi olarak niteleyebileceğimiz Story Köşe Takımı da ürün yelpazesine yeni eklenen çiçeği burnunda oturma gruplarından bir tanesi . Eğer küçük veya dar bir oturma alanınız mevcut ise , bu köşe takımı tam sizlik. Uzanmalı köşe modeli ile dar mekanlarınızı bir taraftan daha işlevsel kullanmanıza, bir taraftan da mekanınızın daha şık ve zarif görülmesine yardımcı olacaktır. Fiyatı mı ? Mondi Story Köşe Takımı Fiyatı ;1.605,00.

Eğer sizlerde yaşam alanlarınızda Mondi çizgisini yansıtmak istiyorsanız, Aralık ayının sonuna kadar geçerli olan bu fırsatı biran önce değerlendirmenizi öneririz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here