Ana sayfa Ev Tekstili 2019 Pierre Cardin Halı Modelleri ve Fiyatları

2019 Pierre Cardin Halı Modelleri ve Fiyatları

222
0
yeni sezon pierre cardin halı modelleri ve fiyatları

Halı Desenleri 2019

Havalar soğuk yüzünü iyiden iyiye göstermeye başladığı bugünlerde halı dekorasyonu ile değişiklikler yaratmak isteyen okurlarımız için en yeni halı modellerini araştırmaya devam ediyoruz.
Bu sayfamızda 2019 model halılara göz atıyoruz.
En tutulan halı markalarından bir tanesi olan Pierre Cardin’in en yeni halı desenleri ve ücretleri ile sizler için ayrı ayrı inceleniyor…
Pierre Cardin Halı 2019 Koleksiyonları

pierre cardin halı reflection
Birbirinden mükemmel halıları ile halı dekorasyon trendlerine istikamet veren Pierre Cardin, sene nihai çeyreğine girerken 2019 senesine da damgasını vuracağını düşündüğümüz halı kreasyonları ile karşımıza çıktı. Şimdi isterseniz zaman kaybetmeden bu halı desenleri ve ücretlerini, görselleri eşliğinde ayrıntılı olarak araştırmaya başlayalım ne dersiniz ?..
Pierre Cardin Halı Magnifique
Markanın en iddialı koleksiyonlarından bir tanesi olan Magnifique ‘nın en ehemmiyetli ve Pierre Cardin niteliğini gün yüzüne çıkaran en ehemmiyetli özelliği el işçiliği ile boyanması.
Hem tabii hem akrilik iğliklerin kullanıldığı bu koleksiyonda desenler ise tek sözcük ile mükemmel.
Özellikle ağır dekorasyonlara sahip salon ve oturma odası gibi mekanlar için mükemmel bir tercih.
Pierre Cardin Magnifique Serisi Fiyatları
Magnifique koleksiyonun boyut ve fiyatlarına ileri ki olursak… Efendim 200X290 cm ölçülerinde ki en devasa salon halısı 1.235,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Ürünün 160X230 cm ebatında ki oturma odası halısının maliyeti ise 784,00 TL olarak belirlenmiş.
Pierre Cardin Halı Arles
Capcanlı renk tonlamaları ile yer aldığı mekana yaşam sürdüren bir atmosfer katan markanın en yeni koleksiyonlarından Arles, mavinin en güzel tonları ile dekorasyonuna dinamizm katmaya hazırlanıyor.
Pamuk atkı sarf edilen bu model de tıpkı Magnifique serisi gibi barok tipi bir havaya sahip…
Pierre Cardin Arles Serisi Fiyatları
Koleksiyonun 200X290 cm ebatında ki en devasa salon halısı üstünde 2.552,00 TL maliyet yaftası taşıyor.
Bu kadar devasa bir salona sahip olmayan ve hanelerinde kesinlikle bu koleksiyonu görmek isteyen okurlarımız ise koleksiyonun 160X230 cm ebalarında ki 4 M² halı modelini seçenek edenilirler.
Bunun için ceplerinden çıkacak para ise 1.619,00 TL olarak gözüküyor.
Pierre Cardin Halı Marsielle
2019 Senesine damgasına vuracağını düşündüğümüz Pierre Cardin’in en güzel halı desenleri arasında bulunan Marsielle serisi Kabarta Desenli Halı Desenleri için verilecek en güzel örneklerden biri olarak karşımıza geliyor.
Yine tamamıyla pamuk atkı sarf edilen bu ürünün modelleri de gerçekten defa özel…
Pierre Cardin Marsielle Fiyatları
Marsielle serisini geniş salonlarında düşünen okurlarımız için, koleksiyonun 200X290 cm ölçülerinde ki başka bir deyişle 6 M² salon halısı maliyeti 1.566,00 TL olarak belirlenmiş.
Oturma odası için bu tür bir halı düşünen takipçilerimiz ise 160X230 cm ebatlarında ki Marsielle halı için 994,00 TL ödemeleri gerekiyor…
Pierre Cardin Halı Reflection
Pastel renkli halılardan hoşlanıyorsanız Reflection koleksiyonunun tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz.
2019 senesinin en tutulan halıları arasına girmeyi kolaylıkla başarabilecek bu koleksiyon mükemmel renk tonlamaları ile ilgi çekiyor…
Pierre Cardin Reflection Fiyatları
Böyle mükemmel bir halıyı salonlarında görmek isteyenler modelin 200X290 cm ebatlarını 1.566,00 TL ödeyerek satın alabilirler.
Koleksiyonun genel olarak oturma odaları için ölçeklendirilmiş 160X230 cm, başka bir deyişle 4 M² ölçüleri için tespit edilen maliyet ise 994,00 TL olarak gözüküyor.
Pierre Cardin Halı Nantes
Modern halı desenleri ile hanelerinin havasını değiştirmek isteyen okurlarımız için, Pierre Cardin 2019 halı desenleri arasından tavsiyemiz ise Nantes serisi olacaktır.
Geometrik desenlerin de yer aldığı bu koleksiyon bilhassa çağdaş tarzlarda döşenen oturma odaları için yer almaz bir dizayn olarak görünüyor…
Pierre Cardin Nantes Fiyatları
Ancak koleksiyonda modern-avangart sevenlerde unutulmamış ve lüks salonlar için de muhtelif desen ve renk tonlamaları eklenmiş.
Eğer bu desen ve renkleri salonunuzda kullanmak dilerseniz, Nantes serisinin 6 M² salon halısı için 1.270,00 TL ödemeniz gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here