Ana sayfa Kendin Yap(DIY) 2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri

2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri

530
0

Evinizin iç mekan dekorasyonun da rengarenk tasarımları ile mükemmel bir şıklık yaratacak 2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Desenleri, yuvarlak, oval ve uzun tasarımları ile dekorasyonu renklendirecek ürünlerdir.
El işi tasarımlar ile evinizin dekorasyonun da defa henüz kıymetli ve çarpıcı bir hava yaratabilirsiniz.
2019 Yeni Sezon Penye İpten Paspas Modelleri
Elde yapılmış her tür dekorasyon objesi hazır olarak satılanlara göre daima defa henüz değerli olacaktır.
Son seneler da dantel motiflerin büyük örnekleri olarak karşımıza çıkan penye ipten paspas desenleri evinizin her kısmında ayrı bir şıklık yaratacaktır.


Büyük rulolar durumunda satılan penye ipler yüzlerce değişik renk ve desen olarak hazırlanmış.
Daha önceleri hazır olarak penye ipler bulunmadığı için külüstür penyeleri ip yaparak benzer el işi çalışmaları yapılıyordu.
Ancak şimdi isteğinize göre ince, kalın, desenli ve rengarenk penye ipler ile olağanüstü güzel el işi çalışmaları yapabilirsiniz.

Dantel motiflerin örneğin kullanıldığı oldukça zarif ve çarpıcı penye iplerden örülmüş motif örnekli paspaslar eminiz sizlerinde alakasını çekiyordur.
Evinizin bütün oda kapılarının önünde, yatak yanı ya da istirahat köşesi gibi banyo ve mutfaklar için de kullanabileceğiniz penye ipten paspasları kesinlikle denemelisiniz.
Beğendiğiniz herhangi bir dantel motifini misal alarak dilediğiniz büyüklükte penye ipten paspaslar yapabilirsiniz.
Özellikle bebek odaları ve çocuk odaları için sanki kilim vazifiyeti gören büyük paspaslar epey alaka görüyor.
Bebek ve çocuk odaları, antre, mutfak, banyo ve yatak odaları için epey zarif modellerin yer aldığı mükemmel bir galeri derledik.
İnceleyerek değişik tasarımlar ile ilgili da malumat edineceğinizi düşündüğümüz En Güzel Örneklerle Penye İpten Sepet Yapılışı makalemiz de ilginizi çekebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here