Ana sayfa Oturma Odası 2019 Yılının Modası Chester Koltuk Takımları

2019 Yılının Modası Chester Koltuk Takımları

28
0
chester koltuk takımı

Chester Koltuk Takımları

Evine mobilya almak isteyen herkesin mutlaka baktığı ürünlerden biride chester modelleridir. Chester koltuk modellerinin modası hiç geçmez ve hiç eskimez. Model ilk olarak 1600’lü yıllarda İngiltere Chesterfield kasabasında yapılmıştır. Kasabada yaşayan ustalar koltuk üretiminde gereken her malzemeyi kendileri icat etmişler ve daha sonradan bu model efsaneler arasında yerini almıştır. Modelde düğme ve raptiye kullanımı çok yaygındır. Zaman içinde modeller eskimiş ve kumaşları yıpranmıştır. Fakat modelin eskimesine rağmen değeri eskitme olarak daha da artmıştır. Günümüzde eskitme modeller klasik tasarımlar arasında yerini almıştır.

metal ayaklı chester koltuk takımı

Chester Koltuk Takımı Modelleri
Chester koltuk takımı modellerinde modern çizgiler dikkat çeker. Tasarımında mindersiz model olarak tercih edilen kanepelerde canlı ve gösterişli renkler tercih edilir. Ayak kısımları ahşaptan üretilir. Kumaş olarak leke tutmayan ve temizliği kolay olan tay tüyü kumaşlar tercih edilir. 2 kanepe 2 berjer şeklinde oluşan takımlarda istenirse tekli alımda mevcuttur. Berjer modellerinde sırt kısım deri tercih edilerek minder kısmında ekose kullanılmıştır. Klasik ve spor modeller ile her salona ve oturma odasına uyum sağlar. Seçilen düğme detayları kumaş renginde tercih edilebileceği gibi farklı renklerde de tercih edilebilir. Kolsuz modellerde düğme detayı her yere uygulanmıştır. Kanepelerin oturma kısmında düğme detayı kanepeye daha rahat oturum sağlar. Modern, klasik ve spor modeller için zevkinize uygun ürün bulmanız mümkündür.

nevra mavi chester koltuk takımı

Chester Koltuk Takımı Renk Seçimi
Koltuk takımı renkleri için salon veya oturma odanızın dekoruna uygun renk seçmeniz gerekir. Deri detay salonlarda daha klasik ve şık bir görüntü oluşturabilir. Deri sevmeyenler için chester koltuk renkleri daha canlı renklerden tercih edilmelidir. Koyu parlak mavi, turuncu, fuşya ve beyaz en çok tercih edilen renklerdir. İki renk olarak da seçim mümkündür. Berjerlerin minder kısmı ekose seçilirken sırt kısmı daha koyu kahve seçilebilir. Renk seçimi tamamen sizin dekorasyon zevkiniz ile alakalıdır.
Çalışma odası ve hol için daha çok koyu gri ve antrasit kolsuz kanepe modelleri tercih edilir. Salonlar için karışık renklerden oluşan kombin yapılabilir. Berjer daha sade ve çiçekli desenlerden, üçlü kanepe pembe ve ikili kanepe beyaz olarak tercih edilebilir. Salonlarınızda bahar rüzgarı essin isterseniz değişik kombinler ile güzellik katabilir ve misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz.

hitit chester koltuk takımı

Chester Koltuk Takımı Fiyatları
Koltuk takımı fiyatlarında kullanılan malzemenin kalitesi fiyatı doğrudan etkiler. Kaliteli malzeme ve son moda tasarımlar uzun süre kullanım sağladığı gibi şıklığın da adresi konumundadır. Chester koltuk takımı fiyatları uygun olup çok fahiş fiyatlar olmamaktadır. Alınan ürünler uzun yıllar kullanım sağladığı için malzemesi sağlam ve dayanıklıdır. Hemen hemen her mağazada fiyat bilgisi aynıdır. Daha detaylı fiyat bilgisi almak için mağaza ile yüz yüze görüşmek gerekir.

chester koltuk takımı defne

Koltuk takımları hakkında daha fazla yazı için tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here