Ana sayfa Diğer 2019’da Dekorasyonda Metal Işıltısı Moda

2019’da Dekorasyonda Metal Işıltısı Moda

170
0


Metalik Ayrıntılar Koltukta da Revaçta

2019 senesinde geçmişten alınan ilhamla altın varak, bakır, pirinç, gümüş gibi metallerin ışıltısının dekorasyonda yine artan trend.
Enza Home Book 2019’da tasarımcılar Dicle Hökenek, Mevce Çıracı, Eren Çıracı, Murat Hediye, Nasir Mahmud, Esra Kazmirci; mobilyadan halıya, aksesuardan aydınlatmaya kadar uzanan geniş bir yelpazede hayat alanlarını yenileyecek hayat konseptlerini okurlarla paylaşıyor. 
6 dizayncı da 2019 dekorasyon trendleri arasında geçmişten alınan ilhamla altın varak, bakır, pirinç, gümüş gibi metallerin ışıltısının dekorasyonda yine artan trend olduğuna ilgi çekiyor.

Metalik yansımalar yeni sezonda koltuklarda da kendisine yer buluyor. 
Yuvarlak ve kesintisiz hatları, yumuşak renk kombinasyonları ile feminen bir tarz meydana koyan koltuklar metal ayak tasarımları ile dekorasyona değişik bir ışıltı katıyor.
Metal Işıltısıyla Aydınlanın


Modernizmin tesirinde basit, şık ve fonksiyonel bir dizayn anlayışıyla yaşam bulan aydınlatmalar hayat alanlarını bakırın büyüleyici parlaklığının en zarif durumuyla aydınlatıyor. 
Bakır tonlarının yansımasını daha fazla yaşam sürdürmek isteyenler içinse ananesel bakır dövme tekniğinin şekillendirdiği başlıklar ilgi çekiyor.
Sehpanın Altın Çağı Başlıyor


Dekorasyonun ortasında bulunan ve yaşamı basitleştiren sehpalar yeni sezon dekorasyonların da artan yıldızı. 
Evin her yerinde kendisine yer bulabilen sehpalar arasında tabii mermer ve pirinç ayak detaylarıyla bütün dikkatleri üstüne toplayan sehpalar ekstrem bir estetik anlayışıyla bakışları kendisine çekiyor. 
Yeşil renk lake programı ve altın rengi kalifiye metal ayak planımı sehpalar ise hanelerde lüks ve sofistike bir atmosfer yaratıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here