Ana sayfa Ev Dekorasyonu 3’lü Ayna Seti Modelleri

3’lü Ayna Seti Modelleri

77
0

3’lü Ayna Setleri

Ev dekorasyonuna önem verenler 3’lü ayna seti modellerini tercih ederler. Evin farklı bölümlerinde, mobilya görevini yapan 3’lü ayna seti modelleri, her ortama estetik bir görüntü ve dizayn sağlıyor. Ev ortamlarında daha aydınlık bir görünüm elde etmek için kullanılan ayna setleri, özellikle salon dekorasyonu için tercih ediliyor. Ünlü showroomlarda mobilya aksesuarı olarak ta kullanılan 3’lü ayna setlerini bulmak mümkündür. Ayrıca internet arama motorları kullanılarak çeşit çeşit ayna setlerine ulaşmak mümkündür.

3lü Ayna Setleri

Şık Ortamlar İçin
Daha geniş bir ortam sağlayan 3’lü ayna setleri, giyinme odaları ve antrelerde şık bir görüntü sağlıyor. Ortama göre uyum sağlayan ayna setleri, birbirinden farklı tasarımlarla dizayn ediliyor. Dekoratif kullanım sunan ayna setleri monte edildiği her ortama şıklık katıyor.

üçlü Ayna Setleri

Dekoratif Ayna Modelleri
Dekoratif 3’lü ayna seti modelleri, özellikle çerçeveleri konusunda tercih ediliyor. Duvar aynası modellerinde yer alan 3’lü ayna seti modelleri bir yapışkan aracılığı ile duvara sabitlenerek kullanılıyor. Eski zamanlarda tercih edilen varak kaplamalı 3’lü ayna seti modelleri antika izlenimi verdiği için şimdilerde sıklıkla kullanılıyor. Şık motifler kullanılarak tasarlanan ayna seti modelleri büyük ayna, orta boy ayna ve dekoratif minik ayna olarak 3’lü set halinde tercih ediliyor. Kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi çeşitleri bulunan set halindeki aynalar ev süsleme aksesuarları arasında ön planda yer alıyor. Beyaz, altın sarısı, uçuk pembe renk seçenekleri sunan 3’lü ayna setleri, popüler bir ürün olarak tercih ediliyor.

Ahşap Ayna Setleri
Ev ortamlarına şıklık katan Ahşap 3’lü ayna seti modelleri şimdilerde en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sırada yer alıyor. Farklı bir görsellik yaşamak isteyenler 3’lü ahşap ayna seti modellerini sıklıkla tercih ediyor. Ahşap çerçeve kullanımı, uzun süreli olmasından dolayı tercih sebebini oluşturuyor.
3’lü ayna seti modelleri kalitesine ve özelliğine göre fiyatlandırılıyor. Modeline göre fiyatı olan ayna seti çeşitleri, ayna boy ölçüsüne göre değişiklik gösteriyor. Ancak gümüş yaldızlı 3’lü ayna seti modeli fiyatı diğer ayna seti modellerinden biraz daha yüksek tutuluyor.

ahşap ayna setleri

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here