Ana sayfa Mutfak Dekorasyonu 5 Adım Göze Hitap Eden Kahvaltı Sofraları

5 Adım Göze Hitap Eden Kahvaltı Sofraları

146
0
kahvaltı sofrası sunumları

Yeni bir günden herkese günaydınlar. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir kahvaltı yapmak için soluğu mutfakta alıyoruz. Bir taraftan patates kızartması, bir taraftan tost yaparken, çayı demledik bile. Hemen hemen kahvaltı sofrası hazır. Birbirinden doyurucu kahvaltılıklar masada yerini alırken, masayı biraz daha güzelleştirmeye ne dersiniz ?

Birbirinden lezzetli kahvaltılıklar damak zevkimize hitap ederken, bir taraftan da göz estetiğimize hitap edecek bir masa dizaynı hazırlamak için masaya birkaç küçük dokunuş yapalım, istedik.

Göze Hitap Eden Kahvaltı Sofraları İçin

  1. Desenli Kahvaltılık Setleri
karaca kahvaltı takımı modelleri

Artık kahvaltı masalarında desensiz ,sade ve beyazın hakim olduğu kahvaltılık setleri ”out”, masaya renk katacak, göz estetiğine hitap eden rengarenk cıvıl cıvıl desenlerin hakim olduğu kahvaltı setleri ” in ” .

2. Runner Seti

madame coco amerikan servisi modelleri

Kahvaltı setlerinin daha şık ve zarif görünmesini sağlamak adına runner setlerini tercih edebilirsiniz. Sofranızın biraz daha gösterişli olmasını isterseniz , bugünlerde oldukça popüler olmaya başlayan puantiyeli runnerleri tercih edebilirsiniz. Yine tropikal desenleri hakim olduğu runnerde oldukça fazla tercih ediliyor.

3. Değişik Yumurtalıklar

farklı yumurtalık modelleri

Bir taraftan masaya hareketlilik katmak adına, bir taraftan da çocukların iştahla kahvaltı yapmalarına yardımcı olmak adına birbirinden sevimli yumurtalıklara masanızda yer verebilirsiniz.

4. Çiçeksiz Masa Olmaz

kahvaltı masası dizaynı

Yeni bir güne pozitif ve enerji dolu başlamak, aynı zamanda kahvaltı yapacağınız mekanın misler gibi kokmasına yardımcı olmak adına masanın bir köşesinde çiçeklere yer açmayı da ihmal etmeyin.

5. Figürlü Demlikler

kedi figürlü çaydanlık

Sizde yeni bir güne çay ile başlayanlardan mısınız ? O zaman bugünkü çayınızı farklı bir demlikte demleyip, çayın kendine has aromasının tadına bakmaya ne dersiniz ? Şuana kadar kullandığınız çelik çaydanlıklar masanızda pasif bir konumda idi. Şimdi çaydanlıkları aktif bir hale getirmek için figürlü demlikler masanızda yer alsın mı ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here