Ana sayfa Yatak Odası Alfemo 2019 Yatak Odası Modelleri ile Zirveye Çıkacak

Alfemo 2019 Yatak Odası Modelleri ile Zirveye Çıkacak

123
0
alfemo metrepol style yatak odası

Yeni sezonun birbirinden kalifiye yatak odası takımları incelenmeyi sürdürüyoruz. 
Geçtiğimiz sene çağdaş yatak odası desenleri 2018 yaftalı birçok yazımızda incelediğimiz gibi 2019 senenin de da yeni yatak odası mobilyaları, kampanyalı yatak odası takımları burada sizlerin beğenisine sunulmaya devam edecek efendim…
Yatak Odası Ücretleri En Ucuz
Ekip olarak bu araştırmaları yapmamızın en ehemmiyetli sebebi siz kıymetli okurlarımız için ideal ve en güzel ürünleri tek araya getirip, muhtelif seçenekler sunabilmek. 
Örneğin bu sayfamızda Alfemo 2019 yatak odası takımları ile huzurlarınızdayız…
Alfemo 2019 Yatak Odası Modelleri
Alfemo nihai tek kaç senedir olağanüstü tasarımlara sahip yatak odası takımları ile zirveye oynuyor. 
Hakikaten defa güzel tasarımları var ve 2019 senenin de bu güzel tasarımlara imza atmaya sürüyor.
Alfemo İnfinity Yatak Odası
Bahsettiğimiz o tasarımlardan ilki ise Infinity serisi oluyor. 
Yatak odasında imtiyazlı tek manzara isteyenler için, sıra dışı şifonyer aynası, kalifiye geliştirilen başlığı ve altın rengi kulplarında ki yeşil zümrüt taş detaylarıyla göz kamaştıran bu seri, bazalı yatak odası takımları arasında defa kalifiye tek yere sahip. 
Ürün şu sıralar Alfemo kampanya politikaları ışığında 10.984,00 TL adına 7.030,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Alfemo Catherine Yatak Odası
Country tipi yatak odası takımları henüz evvel ki sayfalarımızda yer almış ve bilhassa kadın okurlarımız doğrulusunda defa beğenilmişti. 
Eğer bu sayfada olur da bu tarzdan hoşlanan okurlarımız var ise Alfemo Catherine serisini defa beğenecekler, çünkü bu koleksiyon country tarzının en güzide örnekleri arasında yer almakta.
Oval tasarıma sahip kapakları ve süsleyici profil detaylarıyla abiye ve abartısız tek tasarıma sahip olan bu ürün de Alfemo indirimleri ışığıında12.205,00 TL adına 7.811,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Alfemo Brooklyn Yatak Odası
Country tarzının yanında nihai senelerde vintage tipi de defa talep alıyor. 
Dolayısı ile mobilya yapımcı ve markaları da bu öğrenci yanıt sunabilecek yerine ürün gamlarına vintage ürünler ekliyorlar. 
Alfemo da ise bu tür Brooklyn yatak odası takımı ile yaşam buluyor.
Antrasit ve meşe tonlarının vintage tipi ile sihirli buluşmasını yansıtan grup, tasarımına makul deri kulpları, cam kapaklı geniş şifonyeri ile dikkatleri üstünde toplarken, 13.261,00 TL adına 8.487,00 TL maliyet yaftası ile sizi Alfemo mağazalarında bekliyor.
Alfemo Arven Yatak Odası
Beyaz ile mermer efektinin, ceviz ile de bronzun görkemli kombinasyonundan oluşan grup oldukça konforlu tek tasarıma sahip aynısı zamanda…
3 değişik boyutta gardırop opsiyonunun yer aldığı Arven yatak odası takımı Alfemo yatak odası kampanyaları ile 10.614,00 TL adına 6.793,00 TL maliyet yaftası ile satışa sunuluyor…
Alfemo Misty Yatak Odası
Mobilya da tabii renklerden hoşlananlar için geliştirilen Misty koleksiyonu meşe ile metalik kahvenin debdebeli uyumu ile vitrinlerde boy işaret ediyor. 
Geometrik şifonyer aynası, stilize yatak başlığı ve çarpıcı hatlara sahip metal ayak yapısı gibi ayrıntıları ile ön tasarıya çıkıyor.
Bu serinin en güzel özelliği değişik tüketici gereksinimlerine yanıt veren 6 kapılı sürgü kapaklı ve 5 kapılı gardırop alternatifinin bulunması. 
Ürünün ücretine ileriki olursak, yeniden kampanya ışığıında satışa sunulan Misty yatak odası takımı 15.984,00 TL adına 10.234,00 TL maliyet yaftası taşıyor…
Alfemo Gravity Yatak Odası
Hem çağdaş yatak odası takımları hatta ferah tek ürün arayış içerisindeyseniz Gravity tam da sizlere göre tek ürün… El işçiliği çektirme yatak başlığı ve bronz renkli kulpları resim tek şölen yayınlayan bu grup, kalifiye otomatik akordeon kapak sistemiyle de hayatınızı kolaylaştırıyor.
Baza karyola seçeneği de tespit edilen grubun aktüel maliyeti ise 15.969,00 Liradan 10.220,00 Liraya çekilmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here