Ana sayfa Genç Odası Alfemo Genç Odası Takımı 2019

Alfemo Genç Odası Takımı 2019

449
0

Genç odası denildiğinde öncelikle akla gelen ad olan Alfemo, 2019 seneninde da gençlerin bayılacağı desenleri içeriğinde bulundurmaya sürüyor.
Oldukça trend ve konforlu tasarımlara bulunduran marka, her daim severek kullanılacak bir çözüm üretmiş gibi görünüyor.
Alfemo Yeni Sezon Genç Odası Takımı
Alfemo 2019 genç odası takımı desenleri arasında Active, Alaçatı, Ballerina, Campus, Compact Room, Julien, Vintage Mode, Irony desenleri yer alıyor.

Odaların büyüklüğüne göre tasarım edilmiş olan bu modellerde,istediğiniz tarza göre bir tercih yapabilmek olası olacaktır.

alfemo alaçatı genç odası takımı

Genel olarak tasarımlar yalın ve abiye ayrıntılara sahip vaziyettedir.Fonksiyonel tasarımlar sahibi olan bu modeller, bilhassa gençlerin gün süresince gereksinim duyacağı bütün şeye sahiptir.
Takımın bünyesinde gardırop, çalışma masası, komodin, duvar modülü, kitaplık, sandıklı bazalı karyola yer alıyor.

alfemo active genç odası takımı
Bazı modellerde de bunlara ek olarak tv sehpası, air iskemle gibi alternatifler yer almakta. Tamamen gençlerin kendisi zevkine bağlı olarak epey varlıklı bir ürün yelpazesi yayınlayan Alfemo, şahsa kalifiye olarak genç odalarının meydana gelmesine yardım ediyor.

Alfemo Genç Odası Takımı Özellikleri

alfemo campus genç odası takımı
Alfemo genç odaları günün devasa bir çoğunluğunun henüz ferah geçmesine yardımcı olacak detaylarla doludur.
Gençlerin eşyalarını henüz ferah bir şeklinde depolamasına yardımcı olacak geniş gardırop ve baza, son derece kullanışlı tasarıma bulunduran geniş raflar, birçok eşyanın rahatlıkla depolanabileceği geniş çekmeceler gibi ayrıntılar gençlerin aradığı bütün çözümü içeriğinde bulundurur.
Ayrıca ferah ve geniş çalışma masaları da gençlerin en fazla kullandığı bölümlerin henüz iyi olmasına olanak tanımıştır.

alfemo ballerina genç odası takımı
Burada çalışmanın niteliği biraz daha arttırılabilir. Özenli bir şeklinde tasarım edilen tasarımlarda göz yorucu detaylardan uzak olarak düşünülmüş vaziyettedir.
Oldukça trend ve çağdaş bir havaya bulunduran Alfemo genç odası desenleri bu nedenden dolayı mantıklı bir seçenek olacaktır.
Uzun yaşamlı olarak kullanılabilecek bir şeklinde tasarım edilmiş olan bu modeller, her yönden kişilerin beğenisini kazanacak bir tercih sunmuş vaziyettedir.
Alfemo genç odası takımı desenleri bu yolla olurken, ayrı olarak marka sunduğu ekonomik fiyatlarla da beğenileri bu bölgede toplamaya devam etmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here