Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Balkon Dekorasyonu İçin Kendin Yap Fikirleri Balkon Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu İçin Kendin Yap Fikirleri

Balkon Dekorasyon Fikirleri ile ilgili sizlere güzel bir liste hazırladık. Balkon dekorasyonunun hoş ve güzel olması sizin evinizin muhteşem yerinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.
Balkonunuzun kendi tarzınızı yansıtmasını istiyorsanız kendin yap fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Bu sayede diğer balkonlardan daha farklı bir görüntü elde etmiş olursunuz. Otururken daha dekoratif bir ortam daha keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır.
Küçük dokunuşlar ile balkonunuzda harikalar yaratabilirsiniz. Kendin yap fikirleri hem daha pratik hem de daha masrafsız olacaktır.
[xyz-ips snippet=”yeni1h2″] Çiçekler ve saksılar

Balkon Dekorasyonu İçin Kendin Yap Fikirleri Balkon Dekorasyonu
Birkaç renkli saksı alıp içine kendiniz çiçek ekebilir ve balkonunuzda raflara koyabilirsiniz. Ya da rafsız direk yere de koyabilirsiniz. Özellikle yeşil çiçekler çok otantik bir hava katacaktır. Saksıları kendiniz tasarlayabilirsiniz. Bu balkon tasarımları gelenleri büyüleyecek.
Hepsini beyaz alabilir, üstünü iplerle veya boncuklarla süsleyerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Cam fanuslar alarak içine toprak, renkli taş ve yeşillik ekebilirsiniz, evde kendi teraryumunuzu hazırlayabilirsiniz.
Bu ürünleri internet üzerinden veya doğal ürünler satan yerlerden temin edebilirsiniz. Fiyatları da oldukça makuldür, hazır almanızdan daha uyguna gelecektir.
Farklı fikirleri kullanarak farklı dekorasyonlar ortaya çıkartabilirsiniz. Tamamen kendi yaratıcılığınıza kalmış bir durum.
[xyz-ips snippet=”yeni1h3″] Balondan Dekoratif Lamba
Bu kendin yap fikrini çoğu kişi duymuştur, önce bir balon alın ve etrafını tutkalla kaplayın. Ardından iple sarın ve kuruyunca balonu patlatın. Sadece ipler kalacaktır, içine led lamba yerleştirebilir, küçük balonlardan birkaç tane hazırlayabilir ve renkli renkli kullanabilirsiniz.
Özellikle geceleri çok tatlı duracaktır. İp tercihinde 2020 en çok sevilen renkleri kullanarak modaya da uyum sağlayabilirsiniz.
Renkli Ahşaplar
Küçük ahşap parçalarını, özellikle yuvarlak olanları rengarenk boyayarak ya da üstüne desen çizerek balkon duvarına asabilirsiniz. Birkaç tane hazırlayarak özel bir köşe oluşturabilirsiniz. Tam ortalarına da büyük bir ahşap parçasına en sevdiğiniz figürün resmini çizebilirsiniz.
Ya da sevdiğiniz çiçekleri veya çizgi film karakterlerini çizebilirsiniz. Eğer romantik bir aşıksanız eşinizle birbirinize söylediğiniz sevgi sözcüklerini bu ahşaplara yazabilirsiniz. Özellikle büyük balkonlar bu fikri tüm duvarlarına yayabilir.
Gazoz Şişelerinden Süs
Balkonun tam ortasına gazoz şişelerinden bir süs asabilirsiniz. Bu hem yeşil olursa ve bahçe varsa çok uyumlu bir görsel oluşturacaktır.
Bunun için yapmanız gerekenler ve almanız gereken ürünler;

  • Önce gazoz şişelerinden en az 5 adet biriktirin, isteğe göre yeşil dışında beyaz şişe de biriktirebilirsiniz.
  • Ardından hepsini güzelce temizleyin, ağzı dar olduğu için içine led lamba koymak zor olabilir bu yüzden renkli taş ile doldurabilir veya boş bırakabilirsiniz.
  • Daha sonra ağız kısımlarından iple birleştirin ve tavana asın.

Ağızları kapalı şekilde de kullanabilirsiniz, tamamen sizin zevkinize kalmış bir şey.

Balkon Dekorasyonu İçin Kendin Yap Fikirleri Burada

Balkon Dekorasyonu İçin Kendin Yap Fikirleri ile ilgili yazımızı burada bitirmiş oluyoruz.Kendin yap fikirleri ile ilgili Pinterest sitesinde oldukça fazla örnek bulabilirsiniz.
Balkon dekorasyon fikirleri ile ilgili galeriyi burada yakında paylaşacağız. Sizler için en güzel balkon dekorasyon resimlerini araştırıp bu yazımıza ekleyeceğiz.

Add comment