Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Balkon Tentesi Modelleri ve Fiyatları **2021 Balkon Dekorasyonu

Balkon Tentesi Modelleri ve Fiyatları **2021

Balkon tentesi modelleri en çok merak edilen dekorasyon fikirlerinden biridir. Balkon tentesi, balkonlarımızın daha şık görünmesini sağlayan ve koruyan bir gereçtir. Bu nedenle balkon tentesi fiyatları da epey araştırılmaktadır. Bilindiği üzere tente, dünya da ilk olarak Hindistan’da kullanılmaya başlanmıştır. Bu gereç balkonumuzu hem güneşten hem de yağmurdan korumaktadır. Bunun yanında balkonumuza şık bir hava katmaktadır.

Balkon tentesi, cam balkon yerine tercih edilen ürünler arasındadır. Çünkü bu ürünün çok fazla renk çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Cam balkonun ise çok fazla çeşidi ve modeli bulunmamaktadır. Bu nedenle kişiler daha çok balkon tentesini tercih etmektedirler.

Balkon Tente Modelleri

Balkon tente modelleri çeşitli renklerde, uzaktan kumandalı veya elektrikli şekilde açılıp kapanabilen modelleri mevcuttur. Bu durum kullanılacak tentenin seçimini zorlaştıran faktörlerden biridir. Teknoloji geliştikçe tente modelleri de değişiklik göstermektedir.

En çok tercik edilen balkon tente çeşitleri şunlardır:

  • Otomatik Tente
  • Eller Açılır Kapanır Tente
  • Teleskopik Tente
  • Sabit Tente

Balkon Tente Fiyatları

Balkon Tentesi Modelleri ve Fiyatları **2021 Balkon Dekorasyonu
Balkon tentesi modelleri

Balkon tente fiyatlarıda modele göre değişen fiyatlara sahiptir. Genellikle modeline, ölçüsüne, rengine ve kumaş türüne fiyatlarda değişiklikler görülebiliyor.

Tabiki bunun yanında firmaların yaptıkları kampanyalarda fiyatların daha cazip olmasını sağlıyor.

Balkon tentesinde kumaş olarak en çok akrilik kumaş tercih ediliyor. Bunun nedeni ise akrilik kumaşın güneşten çok fazla etkilenmemesidir. Bu sayede tente uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir.