Ana sayfa Banyo Dekorasyonu Banyolar İçin Farklı Raf Modelleri

Banyolar İçin Farklı Raf Modelleri

108
0
manav kasasından banyo rafı

Ultra lüks banyoların dışında, banyo dekorasyonunda basitlikten yanayım, dolayısı ile defa itina gösterilmesine, defa para harcanmasına lüzum görmüyorum. 
Evet akşamları yorgun argın haneye gelince insanın abiye tek banyoda tek kaç saat geçirmesi harbiden güzel oluyor fakat derli toplu ve temiz olması da aynısı tesiri gösterecektir. 
Sonuçta banyo, bütçemizi bu alan için yormaya hiç lüzum yok. 
Hatta varsa şayet yaratıcı tarafımızı kullanarak kendimiz dahi banyo dekorasyonumuzda katkıda bulunabiliriz…
Bu hususta Avrupa’lı insanlara defa özeniyorum, hatalı anlaşılmasın aynı zamanda Avrupa insanın bu özelliğine hastayım. Özellikle Avrupalı kadınlar hanelerini kendileri dekore etme ile ilgili defa yaratıcılar. 
Üstelik tıpkı tek erkek gibi el aletlerini ustalıkla kullanabiliyorlar. 
Ne bileyim, duvarlarını rulolar ile kendileri boyayıp, delgi ya da şarjlı tornavida ile duvarlara bir şeyler asabiliyorlar. 
Silikon tabancası ile mükemmeller yaratıyorlar 🙂
En başta da açıkladığım gibi banyolarınızda kendisi yetenekleriniden faydalanabilirsiniz, Aslında bu günkü konumuz banyonuz için aradığınız raf ile ilgili bulgular vermekti fakat derinlemesine tek dekorasyon içeriğine girdik. 
Evet sizler için yeniden dikkatinizi çekebilecek tek foto galeri derledik. 
İçerisinde epey farklı, fakat kökeninde hepsinin kolay ve abiye tasarımlardan oluştuğu tek dizi raf görselini beğeninize sunuyoruz. 
Bu görseller arasında manav kasasından dahi yapılmış mükemmel banyo rafları bulacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here