Ana sayfa Salon Dekorasyonu Bej Rengi Salon Dekorasyonu Örnekleri

Bej Rengi Salon Dekorasyonu Örnekleri

290
0

Bej rengi ev dekorasyonlarının bir numaralı rengi meydana gelmiştir.
Geçtiğimiz bir kaç seneye kadar yoldan geride bıraktığımız on şahsa eviniz hangi renk tonlarında diye sorsanız eminiz yanıtı bej ya da tonları olurdu.
Diğer bütün renklerle basit ahenk sağlaması, defa çok güzel renk tonunun olması, devasa mobilyalarda kullanıldığında şık ve rahat bir bölge yaratması bu arada kendisine özgü bir elegant havası olması bu renk tonunu hanelerimizin hakimi yaptı.
Modern ev dekorasyonları classic renk tonlarının dışına çıkan marjinal renk tonlarını ana öge yapmaya gayret gösteren tasarımlarına rağmen bej rengini tamamıyla saf dışı bırakamadı.
Bej rengi salon dekorasyonu örnekleri hala en fazla aranan salon tasarımalarından biri olarak yerini korumaya devam ediyor.
Ev dekorasyonunda odaların her birini kendisi tipinde tema ve renk ile dekore etmek lazım olur.
İsterseniz bütün hanesi belli bir renk tonunda da dekore edebilirsiniz fakat bu epey sıkıcı bir manzara meydana çıkarır.
Gri ve tonlarının siyahlarla buluşturulduğu fütürist tasarımlardan epey uzak olan bej rengi dekorasyon ögeleri kendimize biraz henüz ağır ve classic bir dekorasyon misali verir. Birbirini tonları ile tamamlayan, benzer tonların kullanıldığı aksesuarlar bulunmaktadır.
Bej renginin koyu tonları seksenler doksanlarda çoğunluklu olarak seçenek edilmişse de bugünkü çağdaş tasarımlarında bu rengin koyu tonları bundan sonra yer almaz. Daha açık, pastel tonları ile çağdaş bir hava ve manzara yakalanır.
Bej rengi ile ahenkli renkler bu rengin tonları yanında koyu ve açık tonlarıdır.
Dünyanın en güzel renklerinden bir tanesi olan beyaz başka birçok renk tonu ile ahenk sağlayabildiği gibi bej rengi ile de ahenk sağlar.
Bunların yanı sıra hiç aklınıza gelmeyecek renkler de bej rengi salon dekorasyonu örnekleri içinde kendisine yer bulabilir.
Mesela lila rengi bu renk tonlarından biri. Lila renginin doğru tonunu bulabilirseniz bej rengi ile mükemmel bir ahenk içinde kullanabilmeniz mümkün.
Salon dekorasyonlarında riziko almayan mild renkler seçenek etmek size kalmıştır fakat bej rengi bu güvenilir renk tonları içindeki en çağdaş renktir diyebiliriz.
Bej rengini kara ve kahverengi ile hem de çağdaş bir hava katmak dilerseniz gri ve tonları ile dahi kullanabilmeniz mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here