Ana sayfa Oturma Odası Bellona 2019 Köşe Takımı Lantes

Bellona 2019 Köşe Takımı Lantes

lantes köşe takımı bellona

Bellona‘dan yepyeni köşe takımları gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce köşe takımı ürün gamına Erica Köşe Takımı, Lantes Köşe Takımı, Mavenna Köşe Takımı, Ruby Uzanmalı Köşe Takımlarını ekleyerek, güncelledi.

Her bir köşe takımı, görsel açıdan göz estetiğine hitap ederken, fonksiyonel özellikleriyle de farklı oturma alanlarına hitap etmekte. Şuan için mevcut oturma grubunuzu yenilemeyi düşünüyor ve aklınızın bir köşesinde Bellona var ise, yeni sezon Bellona köşe takımı modelleri arasında yer alan Lantes köşe takımını birlikte incelemeye ne dersiniz ?

Lantes Köşe Takımı

lantes köşe takımı bellona

Bu yılın rengi olarak belirlene mercan renginin en güzel tonları arasında sayabileceğimiz kiremit rengi, bu takımda aşka geliyor. Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere kumaş renginde tercih edilen kiremit rengi, bir taraftan takıma canlılık katarken, bir taraftan kurulduğu mekana sade bir ışıltı yansıtıyor.

2019 bellona köşe takımları ve fiyatları lantes

Modern ve sade hatları ile ön plana çıkan bu model çift taraflı kollu olarak tasarlanmış olup, kol üzerinde tercih edilen makrome dikiş uygulaması ve düğme çektirme uygulaması da köşe takımına farklı bir ambiyans katarak, daha zengin görülmesi sağlanmış.

Oturma Alanında Ekstra Yatak

yeni sezon bellona lantes köşe takımı

Biraz öncede belirtiğimiz gibi görsel estetiğin yanı sıra işlevselliğiyle de büyük avantajlar sağlıyor. Mesela bir taraftan rahat ve konforlu bir oturma alanı sunarken, bir taraftan da tek bir dokunuşla yatağa dönüşüp, rahat bir dinlenme alanı oluşturuyor.

Lantes Köşe Takımı Fiyatı

İşin ekonomik boyutta gelecek olursak. Eğer yeni yaşam alanınızda bu konforu ve rahatlığı yaşamayı düşünüyorsanız, şu an için bütçenizden ayıracağınız miktar 6.408,00

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here