Ana sayfa Oturma Odası Bellona 2019 Köşe Takımları ve Fiyatları

Bellona 2019 Köşe Takımları ve Fiyatları

271
0
ruby uzanmalı köşe takımı bellona

2019 Senesine Girerken Bellona
Bugünkü konumuzda sizler için Bellona 2019 kataloğundan en yeni köşe koltuk takımlarını maliyet ve görselleri eşliğinde ayrıntılı olarak araştırmaya çalıştık.
Enflasyon indirimi ve KDV indirimi gibi mobilya kampanyaları durumu hazırda devam ettiği için elinizi de biraz ivedi tutmanızda yarar var dostlar.
2019 Köşe Takımı Desenleri ve Fiyatları
Yeni seneye sayılı ramak kala 2019 Mobilya modellerini incelemeye devam ediyoruz.
Bu sayfamızda Bellona 2019 köşe takımı desenleri ve ücretleri sizler için her vakit bulunduğu gibi görselleri ve özellikleri eşliğinde ayrıntılı olarak inceleniyor…
Bellona Köşe Takımları 2019
Ülkemizin en ehemmiyetli mobilya markalarından Bellona yeni seneye girmeden evvel köşe koltuk takımı ürün grubuna Ruby, Pruva ve Mavenna adı altında 3 yeni koleksiyon ilave etti.
Hem resim zenginliğin, hatta konforun ön tasarıda tutulduğu bu ürünler, yeni senede markanın en fazla satılan köşe takımları arasında yer oynayacak gibi görünüyor…
Bellona Ruby Köşe Takımı

ruby uzanmalı köşe takımı bellona
Bellona 2019 L koltuk desenleri arasında inceleyeceğimiz nihai koleksiyon Ruby. Yine uzanmalı köşe formatında geliştirilen bu grup, bilhassa dar mekanlarda hem konforlu, hatta işlevsel bir kullanım üstünlüğü sunuyor.
Sade, fakat bir o kadar da şık çizgilerin hakim bulunduğu Ruby, detaylarında bulunan makrome dikiş esprileri ve çağdaş planımı ile göz dolduruyor…
Son derece şık yerden yüksek ayak tüketimi sebebi ile sandık özelliği olmayan ve ama yeniden de konforlu bir yatak olma özelliğini sunan bu köşe koltuk modelinin fiyatlarına ileri ki olursak… Efendim grubun normal maliyeti 2.332,00 TL.
Fakat KDV ve Enflasyon İndirimi bu fiyattan düşülünce ödemeniz lüzumlenen para 1.729,00 TL olarak görünüyor…
Bellona Mavenna Köşe Takımı Ücretleri (İndirimli)
Bilindik köşe takımlarından değişik olarak “V Köşe” formatında geliştirilen Mavenna köşe takımında iki adet çift ünite ve köşe parçası kullanılmış.
Soft hatları ve çağdaş çizgisi ile ön tasarıya çıkan bu modelde sırt minderinde sarf edilen makrome dikiş esprileri ile spor bir hava elde edilmiş.
Estetik görünümünün yanı sıra yatak ve sandık işlevleri gibi fonksiyonel özellikleri ile de ilgi çeken Mavenna serisi konforlu ve şık bir hayat kısmı isteyen okurlarımız için en uygun bir seçenek olarak görünüyor…
Bu köşe takımına sahip olmak için normalde ödemeniz lüzumlenen para 7.480,00 TL.
Fakat enflasyon indirimli peşin maliyet kampanyasından faydalanır sanız bu rakam 5.386,00 Liraya düşüyor.
Bunun üzerine bir de KDV indirimi eklenince bu maliyet 4.930,00 Liraya kadar düşüyor. Ayrıca takıma, resimde görülen berjeri de ilave etmek dilerseniz 944,00 TL henüz ödemeniz gerekmektedir.

Bellona Pruva Köşe Takımı
Markanın 2019 koleksiyonları arasında bulunan Pruva serisi uzanmalı köşe formatında tasarlanmakla beraber, bu ürünün bilhassa dar odalar için köşe takımı arayan okurlarımıza hitap edeceğini düşünüyoruz. Son derece çağdaş bir tasarıma sahip olan Pruva serisi, sırt bölümünde bulunan, kapitoneli ve dikey desenli sırt minderleri ile ilgi çekiyor.
Minimal yapısına karşın sandık ve yatak özelliklerine bulunduran ürününün konforu ise oldukça yetenekli.
Dolayısı ile Hem şık, hatta ferah bir köşe takımı ile oturma odanızda sofistik bir atmosfer yaratmak istiyorsak bu köşe takımı tam da size göre.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here