Ana sayfa Salon Dekorasyonu Bellona 2019 Salon Takımları ve Fiyatları

Bellona 2019 Salon Takımları ve Fiyatları

529
2
selegno salon takımı bellona

Salon Koltuk Takımları 2019

Salon dekorasyonu vakasını tamamladıktan ardından bu alana henüz çağdaş, henüz kullanımı kolay ve tabi ki henüz şık salon takımları satın alabilmek için bu kez Bellona’ya uğruyor, markanın en yeni salon koltuk takımlarını ücretleri ve görselleri eşliğinde sizler için inceliyoruz…
Bellona Salon Takımı Desenleri ve Fiyatları
Bellona 2019 sezonuna, Selegno, Vitella, Monreal ve Volga olarak adlandırdığı 4 değişik model ile giriş yapmaya hazırlanırken, bütün bu bahsi geride bıraktığımız desenleri, sizler için zaman kaybetmeden,derhal alt doğrultuda, ücretleri, özellikleri ve görselleri eşliğinde tatmin ve bilgilerinize sunuyoruz…

Bellona Selegno Salon Takımı

bellona kampanyalı salon takımları
Gösterişli hatta şık bir salon takımı arıyorsanız, hatta salonunuza biraz çağdaş bir hava katmak istiyorsak aradığınız grup devasa bir olasılıkla Selegno… Soft hatlara sahip bu görülmemiş salon takımının ped görüntülü kol yapısı ve kare desenli makrome dikişleri takıma oldukça estetik bir manzara kazandırırken, üçlü koltuk ve berjer ünitelerinde sarf edilen bakır renk ayrıntılı açılı ayaklar da bu estetik görünüme olağanüstü bir katkı sağlıyor.
Bellona Selegno Salon Takımı Fiyatları
Üçlü koltuklarda sırttan yatan mekanizma ile gayret gösteren yatak özelliği tespit edilen bu grup şu sıralar Bellona 2019 kampanyaları arasında satışa sunuluyor.
Sadece iki adet üçlü ve iki adette berjerden oluşan delüks modeli olan ürünün normal maliyeti 12.930,00 TL.
Bellona Volga Salon Takımı

yeni sezon bellona salon takımı volga koltuk takımı
Bildiğiniz üzre nihai bir kaç senedir Chester tipi koltuk takımları pek bir revaçta. Bu trende Bellona ise salon koltuk takımlarında Volga serisi ile katılıyor. Tabi marka bu tarza kendinden de bir şeyler katarak henüz değişik, fakat mutlaka defa henüz etkileyici bir yorum getirmiş. Özellikle Chester tipinde olması gerektiği gibi sırt ve kol bölümünde makrome dikiş ve buton çektirme programları mükemmel birer ayrıntı olarak ön tasarıya çıkıyor.
Ayrıca ürün zarif görünümünün yanı sıra son derece kullanışlı planımı ile de ilgi çekiyor, çünkü grubun üçlü koltuk ünitelerinde yatak ve sandık özelliği yer alıyor.

Bellona Volga Salon Takımı Fiyatları 
Gelelim grubun Volga salon takımının merakla beklediğiniz maliyet bilgilerine… Efendim grubun 1 adet üçlü, 1 adet çift ve 2 adette berjeden meydana gelen ilk modeli 8.250,00 TL maliyet etikene sahip.
Takımın 2 adet üçlü, 2 adette berjerden oluşan delüks modelini dilerseniz ödeyeceğiniz rakam ise 8.718,00 TL.
Bellona Monreal Salon Takımı

bellona monreal salon takımı
Pudra rengi koltuk takımlarını salonlarında görmek isteyen okurlarımız için mükemmel bir seçenek olan Monreal serisi ise avangarde ayrıntıları ve abiye planımı ile sanki baş döndürüyor.
Özellikle nakış uygulamalı kırlentler takıma olağanüstü yakışmış. Krem -altın sarısı renk kombinasyonuna sahip programları ise tek sözcük ile harika…
Bellona Monreal Salon Takımı Fiyatları
Üçlü koltuklarında ki yatak olma özelliğiyle yeniden şık mümkün oldukça işlevsel de kimi olan Monreal serisinde, yalnızca 2 üçlü ve iki de berjerden oluşan delüks sürümü var. Bu modelin maliyeti ise 8.552,00 TL olarak görünüyor…
Bellona Vitella Salon Takımı

bellona indirimli koltuk takımları
Kol ve sırt bölümünde çapraz desenli makrome dikiş espirileri ve buton çektirme programları ile yeniden Chester tipi bir ürün olan Vitella, zarif hatları ve estetik duruşu ile ön tasarıya çıkıyor.
Takımın kombin kumaşlı kırlentleri resim zenginliğini artıran unsurlardan biri olarak göze çarpıyor.
Bellona Vitella Salon Takımı Fiyatları
Üçlü koltuk ünitelerinde yatak ve sandık özelliği tespit edilen Vitella koleksiyonunun 1 adet üçlü, 1 adet çift ve 2 adette berjeden meydana gelen ilk modelinin maliyeti 8.883,00 TL olarak belirlenmiş.
Takımın delüks modeli ise 9.374,00 TL.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here