Ana sayfa Genç Odası Bellona Torino Genç Odası Takımı ve Fiyatı

Bellona Torino Genç Odası Takımı ve Fiyatı

bellona torino genç odası takımı

Bellona’dan gençlerin havasını değiştirecek şahane bir genç odası daha ! Şimdiki gençlerin gözleri Bellona Torino Genç Odası Takımında .

Şimdilerde sevgili gençlerin göz bebeği olan genç odası takımı modelleri arasında yer alan bu takımı yakından inceleyip, fiyat konusunda sizleri bilgilendirmek istedik.

bellona torino genç odası takımı

Torino Genç Odası Takımı

Bu genç odası takımında beyazın ışığını, turuncunun sıcaklığı tercih ederek, renk kombinasyonunda beyaz ve turuncuyu tercih etmişler. Bu ürünü oluşturan kitaplık, şifonyer, komodin, yatak, yatak başlığı ve çalışma masasında genel olarak beyaz hakim olsa dahi, her bir üniteye turuncu ile küçük dokunuşlar yaparak, hem ürününe şıklık katılmış, hem de ürünün albenisi artırılmış.

bellona çalışma masası modelleri

Takımı oluşturan üniteler arasında yer alan çalışma masasını incelediğimizde, raf ve dolap alanlarına yer verdiklerini görmekteyiz. Çalışma masasında yer alan bu ayrıntılar, gençler için daha geniş bir kullanım alanı, aynı zamanda ekstradan depolama alanı sunmakta.

2019 bellona genç odası takımları torino

Gözlerimiz kıyafet dolabına çevirdiğimizde ise dolap içi kullanılan raflar, askılık ve çekmeceler işlevsel özelliği artırırken, aynı zamanda zengin bir kullanım alanı da sunmakta.

torino genç odası takımı bellona

Görselliği ve işlevselliği oldukça iyi, peki fiyatı nedir, diye soracak olursanız, hemen şu an için geçerli olan fiyatı hakkında bilgi verelim. Bellona Torino Genç Odası Takımı Fiyatı ; 3 kapalı gardırop, başlık, çalışma masası ve çalışma masası kitaplığından oluşan genç odası takımın fiyatı 3.498,00. Seçtiğiniz ürünlere göre fiyatlarda değişiklik söz konusudur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here