Ana sayfa Yatak Odası Bellona Yatak Odası Modelleri 2019

Bellona Yatak Odası Modelleri 2019

183
0

Bellona Yatak Odası Desenleri 2019 seneninde birbirinden şık dizayn ve stil detayları ile hazırlandı. 
Bu Yatak Odası Desenleri her genç kızın rüyalarını süsleyecek tasarımlar detayları ile tatmin topluyor. 
Hem kaliteden hemde trend tasarımlardan taviz vermek istemeyenlerin tercihi Bellono 2019 senesine görülmemiş görkemli tasarımlar hazırlamış. 
Hiçbir detayın atlanmadığı, İşlevsellik ve görselliğin ön tasarıya çıktığı yeni sezon yatak odaları kadınların kafasını döndüren eşi benzeri olmayan tasarımlarda…
Bellona Yatak Odası Takımları 2019
Beyaz ve altın rengin asaletini yansıtan yeni 2019 Yatak Odası Takımları yatak odalarınızda mükemmel bir dekor oluşturacağına güvenilir olabilirsiniz.
Yeni ürün 5,6 ve sürgülü gardırop olmak suretiyle 3 değişik gardırop seçeneği ile seriye dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde iç çekmece, raflı bölmeler ve askılık programları kullanılarak fonksiyonellik üst civarlara taşınmıştır.
Bellona 2019 yatak odası desenleri en kalifiye materyaller ile hazırlanmış ve yeni dizayn detayları geliştirmiş. 
2019 Yatak Odası Takımları, hem renkleri hemde ahşap ayrıntıları ile çağdaş ve stil sahibi hanelere yenilik getiriyor. 
Yeni izdivaç edecek olan adaylara makul kampanya seçenekleri de yaz sezonuna girmeden başladı.
Küçük detaylarıyla devasa farklar gerçekleştiren Bellona yatak odası takımları çekmece ve kapı kulplarında bulunan dore ve bakır ayrıntılar ile abiye tasarımlara imza atıyor. 
Takımlarda baza başlığı ve sandık olarak kullanılabilen puflarda epey ilgi çekici yeni alternatifler sunuyor. Görsel zenginliğinin ve estetik görüntüsünün yanında işlevsel çoğu programı ile de tüketicilerimize ferah bir kullanım olanağı sunmaktadır.
Birbirini bitirici altın renk programları, şık tasarıma sahip kulp ayrıntıları, bütün ünitelerde bulunan 3 boyutlu süsleyici malzeme programları takımları resim yönden zenginleştirmiş olup, bu arada takımların kimliğine katkı sağlamıştır.
Kullanım basitliği ve ürün ömrünün artırılması emeliyle kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmaktadır.
Yeni modellerde hijyenikliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmaktadır.
Yeni sezon 2019 Ürünlerinde etrafa ve insan sıhhatine zarar vermeyen E-1 nitelik standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmaktadır.
Tuvalet ayna ve masası takımların stiline makul tarzda geliştirilmiş olup , abiye masası üst çekmecesi karolajlı aksesuar kısmı olarak belirlenmiş olup, bu arada tüketicilere ferah bir kullanım olanağı sunabilmek emeli ile abiye masası çekmecelerinin tamamında stoplama özelliği de yer almaktadır.
Yeni sezon Bellona yatak odası koleksiyonundan oluşan galerimize göz atarak, ürünleri daha yakından görebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here