Ana sayfa Salon Dekorasyonu Beyaz Salon Dekorasyonlarına Bayılacaksınız

Beyaz Salon Dekorasyonlarına Bayılacaksınız

187
0
beyaz salon dekorasyon örnekleri
Salonlar, misafirlerinizi ağırladığınız hayat alanları bulunduğu için ev hanımlarının en fazla titizlendiği odalardır.
Ev hanımları salon dekorasyonlarını yapar iken rahat olmasına, havası bol olmasına, geniş alanlara sahip olmasına, şık mobilyalar ile göz kamaştırıcı salonlar oluşturulmasına defa ehemmiyet verir.
Bu nedenle salon dekorasyonlarında ev hanımları ve dekorasyon eksperleri doğrulusunda açık renkler bilhassa beyaz ve tonları seçenek edilir.
Beyaz ev dekorasyonu desenleri ele alındığında beyaz tonlarının bir hanesi ne kadar rahat ve geniş bir ev durumuna getirdiğini görebilirsiniz.
Özellikle beyaz salonlar odanın genel dekorasyonu ile ilgili size malumat verirken odanın genel hatlarının ne kadar itinayla dekore edildiğinde göstergesidir.
Beyaz tonlarına sahip oturma kümeleri, beyaz ahşap masa tek balına ya da beraber kullanıldığında renkli bir salonu bile epey rahat ve çarpıcı bir salon durumuna getirebilir.
Salonlarda seçenek edilen beyaz oturma kümeleri için kalifiye tasarımlara sahip beyaz ahşap masa desenleri arasından oturma grubu ile ahenkli bir model seçerek beyaz bir bütün oluşturabilirsiniz.
Beyaz ahşap salon takımı seçenek ettiğinizde bütün mobilyalar kendisi içerisinde renk ve doku bütünlüğüne sahip olacağı için ayrı bir masa modeli araştırmanız ihtiyaç duyulan değildir.
Ayrıca oturma gruplarında ilgi faktörüz lüzumlenen bir başka detayda oturma takımlarının ayaklarının ahşap olmasıdır.
Ahşap salon takımlarının beyaz ahşap koltuk ayağı ile henüz çarpıcı bir tasarıma sahip bulunduğu ve bütün ev hanımlarınca beğenildiği malum bir gerçektir.
Beyaz ahşap koltuk takımı ile dekore edeceğiniz salon içerisinde şayet bir yemek odası köşesi varsa bu kısmı da beyaz tonları ile dekore etmelisiniz.
Yemek odası ayrı bir oda da değilse dokusal bütünlük yaratabilmek yerine beyaz tonlar kullanmanız gerekecektir.
Beyaz yemek masası, beyaz sandalyeler, beyaz masa örtüsü ile yemek odası köşesini salon ile ahenkli tonlarda dekore edebilir, yemek odasında mükemmel ve rahat bir dekorasyona imza atabilirsiniz.
Eğer yemek odası takımını grup olarak seçenek edecekseniz beyaz yemek odası takımı seçenek faktörüz size dekorasyon esnasında basitlik sağlayacaktır.
Beyaz yemek odası takımı seçerken salon içerisinde bulunan oturma kümeleri, orta masa renk tonuna en yüksek ilgi faktörüz gerekmektedir.
Ton farklılıkları salonun genel dekorasyonunu negatif etkileyeceği için aynısı tonlarda yemek takımı ve koltuk takımı seçenek faktörüz gerekecektir.
Salonunuzu dekore eder iken zorlanmak istemiyorsanız yapmanız lüzumlenen beyaz salon dekorasyonu için misal fikirlerin bir yer aldığı sayfamızı ziyaret edebilir ya da işin ehli, profesyonel dekorasyonlara imza atmış iç mimarlardan takviye alabilirsiniz.
Koyu Renkler ile Ahenkli Tonlar
beyaz salon dekorasyon örnekleri
Beyaz salon dekorasyonları yapar iken yalnızca beyaz renk seçenek edebilir ya da resimdeki gibi şık bir salona sahip olmak ve beyaz salon dekorasyonuna imza atmak için koyu renkleri ve tonları salon içerisinde geçiş rengi olarak kullanabilmeniz mümkün.
Beyaz Çoğunluklu Salonlar
Salonum hem renkli bir salon olsun hatta beyaz tonları ile rahat bir iç dizayna sahip olsun diyorsanız oturma kümeleri, duvarlar ve perdeleri beyaz seçerek beyaz yoğunluklu bir salon oluşturabilir, taban ve başka aksesuarları renkli olarak seçenek edebilirsiniz.
Görsel Şölene Sahip Salonlar
Beyaz ferahlığın, sakinliğin ve dinginliğin simgesi olan bir renk bulunduğu gibi resim şölen yaratmak isteyen iç mimarların seçenek ettiği ilk renk şeklinde de bilinir. Görsel olarak çarpıcı salonlar dekorasyonları için esin alabileceğiniz salon dekorasyonlarına göz atmalısınız.
Küçük Salonlar İçin Beyaz
Beyaz renk geniş salonları yalın ve rahat salonlar durumuna getirirken ufak salonları da geniş ve devasa salonlar durumuna getirir. Küçük salonlarda beyaz renk tercihi geniş bir salon dekorasyonu yapmanızı sağlar.
Kırmızının Beyaz ile Uyumu
kırmızı beyaz salon dekorasyonları
Beyaz salonlar içerisinde değişik ve işlek renkler kullanmak dilerseniz resimdeki gibi kırmızı tonlarını seçenek edebilirsiniz. Hem yalın hatta işlek salonlar için beyaz kırmızı uyumu size üstünlük sağlar.
Özel Aydınlatma Sistemleri
Salon içindeki beyaz dekorasyonunu henüz kalifiye duruma getirmek için gün ışığı ile kalifiye aydınlatma sistemlerini birleştirerek salon içerisinde göz kamaştıran büyüleyici bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here