Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Ahşap Tabure Modelleri 2021 Yepyeni!! Diğer

Ahşap Tabure Modelleri 2021 Yepyeni!!

Ahşap tabure modelleri, en çok aranan tabure modelleri arasındadır. Tabure modelleri arasında ahşap ve plastik olanlar en fazla kullanılanlar arasındadır. Evinize farklı bir hava katmak ve bunu kolayca yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise işte sizin için anlattığımız bu 5 benzersiz  tabure fikri  ile evinize kolayca farklı bir hava katabilirsiniz.

Otantik Tabureleri Kullanın !

Ahşap Tabure Modelleri 2021 Yepyeni!! Diğer
Otantik ve eskitme taburelerle evinize retro bir görünüm katabilirsiniz. İsterseniz otantik parçalar satan yerlerden (İkea gibi)  bu tabureleri satın alabilir isterseniz de eski taburelerinizi veya tahtalarınızı dönüştürerek bu otantik tabureleri yapabilirsiniz. Eski tabure ve tahtaları değerlendirmek için mükemmel bir fikir değil mi?

Görseldeki gibi basit tasarımlarla da balkon veya teraslarınıza renk katabilirsiniz !

Modern Tabure Fikri ile Evinizi Modernleştirebilirsiniz !

Modern bir görünüm için sadece birkaç parçanın kullanılması yeterlidir. Siz de modern tabureleri kullanarak evinizin modernleşmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle mutfaklarda kullanabileceğiniz bu taburelerle anında daha klas bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Vintage Tabure Fikirleri

Vintage, belli bir döneme ait parçaların başka bir dönemde kullanılması anlamına gelmektedir. Siz de vintage taburelerle bambaşka bir eve sahip olabilirsiniz.

İşlemeli veya Örmeli Ahşap Tabureleri Kullanabilirsiniz !

Son zamanlarda oldukça popüler olan işleme ve örme konseptinin taburelere de yansıdığını biliyor musunuz? İşte kullanabileceğiniz birkaç farklı parça!
Farklı Ahşap Tabure Modellerini Tasarımlarını Kullanmak İster Misiniz? Farklı tasarımları kullanabilir ve misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Bu tasarımları geri dönüştürdüğünüz eşyalarla siz de yapabilirsiniz. Özellikle eski bir tabureyi boyayarak aşağıdaki görsellerde görebileceğiniz renkli tasarımları kendiniz yapabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz farklı ahşap tabure modelleri.

 

Add comment