Ana sayfa Mutfak Dekorasyonu Bu Yılın Trendi Gri Mutfak Modelleri

Bu Yılın Trendi Gri Mutfak Modelleri

345
0

Tasarımcıların ellerinden çıkan birbirinden şık mutfak modellerini,tekrar aynısı şeklinde tasarımcıların elinden çıkan onlarca mükemmel süsleyici aksesuar ile birleştiriyoruz.
Sonrasında meydana bütün zamanımızı içersin de geçirmek istediğimiz mükemmel mutfaklar meydana çıkıyor.
Son zamanlarından en trend renklerinden bir tanesi olan, hem de en trend rengi olan gri renk tonları ile hazırlanan mutfaklar bunlardan yanlızca biri.
Bu sene trendi gri mutfaklar, yalınlık ve estetik özelliklerin ön tasarıyaçıktığı, lüzumsuz detayların kullanılmadığı, parlak ve donuk detaylarınbalanslı bir şeklinde kullanıldığı en güzel örnekleri ile herkesi büyülüyor.
Biz mutfak desenleri seçiminde açık renk tonları ile donuk renk tonları öve öve bitiremedik, zira bu renk tonları her yönden defa fakat defakullanımı kolay renkler.
Durum bu tür olunca biz de hiç kimse hangi renk mutfak dekorasyonu yapsam diye düşünmeden hiç zaman kaybetmeden en güzel ve en doğru mutfak modelini seçsin istiyoruz.
Gri mutfak modellerinin özellikleri nelerdir derseniz bunun ilk yanıtı defaçağdaş bir havaları var gerçekleşir.
Gri renk, net bir renk tonu gibi bulunmadığı içersinde uzun seneler hem kıyafetlerden hatta ev dekorasyonlarından uzak tutuldu.
Zaman içinde yokluğu hissedilmedi de.
Retro akımlarının tesirli olması ile meydana çıkan acayip renklerinsonrasında gri renk de kendisine bütün ev dekorasyonlarında yer bulmaya başladı.
Bizim kültürel renklerimiz arasında yer almayan gri gerçekte kuzeyli ev dekorasyon trendlerinin bu denli tanınmış olması ile hayatımıza girdi.
Yeni kuşak mutfaklara baktığımızda iskandinav stili ve tarzının oldukça başarılı bir şeklinde uyarlandığını görüyoruz.
Yerli ecnebi birçok mutfak yapımcısı renk ve tarz itibariyle bu yorumlamayı epey iyi yapıyor.
Tıpkı krem rengi ve beyaz mutfaklar gibi gri mutfak desenleri de en güzeldurumları ile kullananlara erişiyor.
Gri mutfak modeli denince aklınıza her şeyin gri bulunduğu bir dizayngelmesin, bu mutfaklarda genellikle mutfak dolapları gri ve tonlarında üretilirken oda içindeki başka ayrıntılar makul renk tonlarında seçilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here