Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Cafe Dekorasyon Fikirleri Örnekleri ** 2021 Diğer

Cafe Dekorasyon Fikirleri Örnekleri ** 2021

Cafe dekorasyon müşterileri etkileyen önemli unsurlardan biridir. Cafe dekorasyon fikirleri bu nedenle önemlidir. Çünkü cafelerde insanlar kendilerini rahat hissetmek isterler. Şu anki durumda her adım başı bir cafe bulmak mümkün. Gerek konseptleri gerek sundukları menü ile farklılaşabilen bu cafelerden bazıları dolup taşarken bazıları ise boş kalabilmekte. Bunun en önemli sebebi ise cafelerin konsepti ve dekorasyonu. Peki cafeniz için uygulayabileceğiniz cafe dekorasyonu fikirleri örnekleri nelerdir ? İşte cevabı.
Cafenin Konseptini Diğer Konseptlerden Farklı Kılın!

Cafe Dekorasyon Fikirleri Örnekleri ** 2021 Diğer
[xyz-ips snippet=”yeni1h2″] Bu görsel bir hapishaneden alınmadı, Yalovada’ki bir kafenin çalışanlarına ait ! Hapishane teması sayesinde çokça ziyaret edilen bu kafeden çıkarmamız gereken bir der var : Konsepte önem vermek ! Siz de farklı bir konseptle daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. Yapmanız gerekenler :

  • Bir tema bulmak (Bunun için film, dizi veya gerçek mekanları esas alabilirsiniz.)
  • Bu temaya uygun şekilde kafenizi dekore etmek ve çalışanlarınıza bu konsepte uygun kostümler ayarlamak
  • Konsepte uyan bir menü hazırlamak

Kolayca Otantik Bir Mekan Yaratmak Sizin Elinizde !
Cafe Dekorasyon Fikirleri Örnekleri ** 2021 Diğer
Konsept mekanları sevmeyenler için de önerilerimiz var. Mesela hem ucuz hem de sade parçaları renklendirerek otantik mekanlar yaratabilirsiniz. Bunun için:

  • Tahta ağırlıklı parçalar kullanabilirsiniz.
  • Eski porselen ve çay takımlarını dekor olarak kullanabilirsiniz.
  • Çiçek ve işlemelerle süsleme yapabilirsiniz.
  • Aynalar ve otantik boncuklarla ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.
[xyz-ips snippet=”yeni1h3″] Modern Mekanlar Asla Eskimez !
Cafe Dekorasyon Fikirleri Örnekleri ** 2021 Diğer
Kafeniz için modern bir tema seçmek daima işe yarayacaktır. Konseptinizi modernleştirmek adına yapabilecekleriniz:

  • Doğru renkleri ve düz modelleri seçmek.
  • Aydınlatmayı iyi yapmak.
  • Masa ve sandalye seçiminde sade ve metal parçalara yönelmek.

Cafe dekorasyonu için sizler için bir liste hazırladık. Cafe konseptinizi modern hale getirmek için doğru renk ve modelleri seçmeniz sizi bir sıfır öne geçirecektir.

Yeni nesil cafe dekorasyonları tahmin edildiğinden çok daha önemlidir. Bu yüzden herhangi bir yer açılmadan önce günlerce süren bir hazırlık, bir dekorasyon yapılır. Dekorasyonu yapmadan önce de trendlere hakim olmak için bir çok örnek incelemek gerekir. İmkanınız varsa mekan mekan gezerek yakından inceleyebilirsiniz. Ancak bu kadar zamanınız ve imkanınız yoksa en güzel internetten örneklerine bakmak. Biz sizin için hem ülkemizin en güzide yerlerinden hem de dünyanın çeşitli yerlerinden örnekleri bir araya getirdik. Galerimzde size ilham vericek çok güzel cafe dekorasyon örnekleri yer alıyor.

Cafe Dekorasyon Örnekleri

Cafelerin dekorasyonları ne servis yapılacağına bağlı olarak da değişir. Yemek servisi yapan cafelerin daha büyük masaları olması gerekirken sadece kahve ve tatlı servisi yapan bir mekanın masalarının büyük olması gerekmez. Aynı şekilde kahve dükkanlarının koltuklarının, çalışma alanlarının daha konforlu olması gerekir. Işıklandırmaların daha aydınlık olması gerekir. Restoran tarzı cafelerin ışıklandırması daha loştur.

Cafe ve restoran gibi ticari hizmet sektörü işletmelerinde dekorasyon tarzından masa ve sandalye modellerine, konsept seçiminden renk kombinasyonlarına, kullanılacak malzeme türlerinden vitrin ve tabelaya kadar pek çok birbirini tamamlayan önemli unsur vardır ve bu unsurlar işletmenizin geleceği ve prestiji açısından hayatidir. Bu yüzden de bir cafe açarken, butik ve az masalı sevimli ve yuva hissi veren bir mekan açmayı hedefliyorsanız bile mutlaka bu konuda uzmanlaşmış profesyonel iç mimarlar ve tasarımcılar ile çalışmanızı öneriyoruz.

Yeni tarz cafe, cafe bar ve cafe restoran tarzı mekanların dekorasyonlarını sizler için inceledik. Müşteriyi içeri çeken, misafir memnuniyeti ile yola çıkılmış bu samimi atmosferi yaratan dekoratif objeleri, renkleri, modelleri derledik…

Add comment