Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Çakıl Taşı Rengi Boya ile Uyumlu Dekorasyon Nasıl Yapılır? Salon Dekorasyonu

Çakıl Taşı Rengi Boya ile Uyumlu Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Çakıl taşı rengi boya, çağdaş ev dekorasyonunda en çok tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Bu rengin diğer birçok renkle uyumlu olması çakıl taşı rengi boyaya olan alakalı artırıyor. Sen de evini tekrar dekore eder iken çok sayıda renkten faydalanmak istersen çakıl taşı rengini kullanabilirsin.

Çakıl Taşı Renginin Değişik Tonlarından Yararlan

Çakıl taşı rengi duvar boyası değişik renk tonları ile üretilir. Sen de dekorasyonda açık ve koyu olmak suretiyle çok sayıda renk tonunu kullanabilirsin. Bu sayede boya yaptığınız bölümde bir derinlik yakalarsın. Sıcak bir görüntü yakalamana dahi yardım eden çakıl taşı rengi boyası yenilikçi özelliği ile de duvar dekorasyonu için mükemmel bir alt yapı hazırlar. Fakat çakıl taşı renginin iki değişik tonunu kullanırken ton farkını iyi ayarlaman gerekir. Boyalar arasında bir sürü ayrım olursa beklediğin derinliği elde edemeyebilirsin. Bu konuda çok dikkatli olmanı tavsiye ederiz.

Çakıl Taşı Rengi Boya ve Duvar Kağıdı Uyumu

Çakıl Taşı Rengi Boya ile Uyumlu Dekorasyon Nasıl Yapılır? Salon Dekorasyonu
Çakıl taşı rengi

Aydınlık bir iç mekan dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında konumunu alan çakıl taşı rengi boya ile duvar kağıdını kombinleyebilirsin. Duvar kağıdı şık görüntüsü sebebiyle dekoratif ürünler arasında tekrar kendisine yer buluyor ve şu dönemler popülerdir. Sen de pembe, mor, lacivert yahut mavi gibi renklere sahip desenli duvar kağıtlarını çakıl taşı rengi boya dekorasyonunu için kullanabilirsin. Fakat bilhassa desenli modelleri tercih etmende fayda var. Böylece çakıl taşı rengindeki sakin görüntüyü değişik renge sahip desenli duvar kağıtları ile hareketlendirmiş olursun. Ayrıca duvarda kullanacağın geniş aynalar ile mekanın havadar görünmesini sağlar.

Çakıl taşı rengi boyanan iç mekanda mobilya seçimi nasıl olmalı?

Çakıl taşı rengi boya duvar dekorasyonu için elverişli bir zemin hazırlar. Böylece sana kendini iyi hissettiren pek çok şeyi duvarı tasarım etmek için kullanabilirsin. Fakat mobilya seçiminde birtakım detaylara dikkat etmende fayda var. Çakıl taşı rengi boya her ne kadar beyaz renk ile mükemmel bir düzen gösterse de bu düzen mobilyalarda tıpkı enerjiyi tutturamayabilir. Mekana nötr bir görüntü kazandırmak istiyorsan duvarda kullandığın çakıl taşı rengi boyayı füme ve lacivert tonlara sahip mobilyalarla kombinleyebilirsin.