Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon

Çağdaş ev dekorasyonlarında bilhassa salon ve oturma odası duvarlarında en fazla seçenek edilen renklerin başında gri ve tonları gelir.
Siyah, beyaz, mor ve kırmızı gibi birbirinden değişik birçok ton ile ahenk gerçekleştiren grinin de kendisi içinde birçok tonu bulunmaktadır.
Çakıl taşı rengi duvar boyası da bu gri tonlarından bir tanesidir.
Açık ve koyu ışıklı olmak suretiyle iki değişik şeklinde kullanmak mümkün.
Çakıl taşı rengi boya ücretleri nasıldır?
Boyaların ücretleri renklerine göre değil de daha fazla boya özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.
Her boya markasının da kendisine göre ücretleri ve renk tonlarıbulunmaktadır.
Yani a boya markasının çakıl taşı duvar boyası ile b boya markasının çakıl taşı duvar boyası rengi bire bir aynısı olmayacaktır.
Bu tarafta fiyatlar da aynısı şeklinde değişiktir.
Marshall çakıl taşı rengi duvar boyası ücretleri 50 türk lirasından başlayıp özelliğine ve miktarına göre 200-300 türk lirasına kadar çıkabilir.
Çakıl taşı rengi duvarda sebep durur?
Aydınlık ve rahat bir ev dekorasyonu içersinde olmazsa olmaz, aydınlık duvar boyalarıdır.
Duvar renklerinin ev dekorasyonunu hem fiziksel hatta duygusal olarak etkilediğini henüz evvelki birçok yazımızda da anlatmıştık.
Her renk tonu ile rahatlıkla ahenk gerçekleştiren, kullanımı kolay, çağdaşve sıcak bir havası olan çakıl taşı rengi duvar boyası olarak mükemmel bir tondur.
Yenilikçi olması vasıtası ile duvar dekorasyonuna da konforlu bir tabanhazırlar.
İstediğiniz şeklinde üstüne süsleyici ürünler yerleştirebilirsiniz.
Çakıl taşı rengine ahenkli renkler hangileridir?
Çakıl taşı rengi sebep başka renkler ile kombinlenebilir diyorsanız, cevabımız defa kolaydır! Askeri yeşilden kara renk tonlarına, füme diye tanımladığımız defa koyu grilerden mürdüm rengine, lacivert tonlarına ve sarı ile turuncuya kadar bütün bu renk tonları çakıl taşı duvar rengi ileahenkli renklerdir.
Bu renklerden herhangi bir veyahut ikisini salonlarınızda devasamobilyalar, perdeler ya da halılar içersinde seçenek edebilirsiniz.
Severek uyguladığımız ve kullanan herkesin hoşnut kaldığı çakıl taşı duvar rengi ile boyanmış en güzel 30 salon örneğini galerimizde görebilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon için yorumda bulun

    Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon için ilk yorumu yapabilirsin.