Ana sayfa Banyo Dekorasyonu Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon

Çakıl Taşı Rengi Duvar Boyası İle Boyanmış 30 Salon

çakıltaşı rengi duvar boyası

Çağdaş ev dekorasyonlarında bilhassa salon ve oturma odası duvarlarında en fazla seçenek edilen renklerin başında gri ve tonları gelir.
Siyah, beyaz, mor ve kırmızı gibi birbirinden değişik birçok ton ile ahenk gerçekleştiren grinin de kendisi içinde birçok tonu bulunmaktadır.
Çakıl taşı rengi duvar boyası da bu gri tonlarından bir tanesidir.
Açık ve koyu ışıklı olmak suretiyle iki değişik şeklinde kullanmak mümkün.

Çakıl taşı rengi boya fiyatlarını görmek için tıklayınız.

çakıl taşı rengi

Çakıl Taşı Rengi Duvarda Nasıl Durur?

Aydınlık ve rahat bir ev dekorasyonu içersinde olmazsa olmaz, aydınlık duvar boyalarıdır.
Duvar renklerinin ev dekorasyonunu hem fiziksel hatta duygusal olarak etkilediğini henüz evvelki birçok yazımızda da anlatmıştık.
Her renk tonu ile rahatlıkla ahenk gerçekleştiren, kullanımı kolay, çağdaş ve sıcak bir havası olan çakıl taşı rengi duvar boyası olarak mükemmel bir tondur.
Yenilikçi olması vasıtası ile duvar dekorasyonuna da konforlu bir taban hazırlar.
İstediğiniz şeklinde üstüne süsleyici ürünler yerleştirebilirsiniz.
Duvar boyası yapmadan önce duvar renginizi belirlemeniz kafa karışıklığını arttıracak bir durumdur. Ancak bazı renkler her ev ortamına uyum sağlayabildiği için kafa karışıklığını kısa sürede ortadan kaldıracaktır. Günümüzde daha çok doğa ile ilgili yani daha doğal bir görünüm sağlayan duvar boyaları tercih ediliyor. Eğer sizin de tercihiniz daha doğal, sade ve şık bir duvar renginden yana ise doğal taş renklerini mutlaka araştırmalı ve bu renklerden sizin en beğendiğinizi duvarınızda uygulamanız doğru olacaktır. Doğal taş renkleri arasında en çok tercih edilen renk olan çakıl taşı rengi duvarlarınızda oldukça güzel bir görüntü sağlamakla beraber modern bir görünümde vermiş olur. Ayrıca eğer evinizde daha fazla metal ağırlıklı bir dekorasyon ağırlıklı ise çakıl taşı rengi oldukça güzel bir görünüm verecektir. Hem modernliği hem de doğallığı iç içe sağlayacağınız bu rengi evinizin her bölümünde kullanabilirsiniz.

 

çakıl taşı rengi

Çakıl taşı rengi boya ücretleri nasıldır?

Boyaların ücretleri renklerine göre değil de daha fazla boya özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.
Her boya markasının da kendisine göre ücretleri ve renk tonları bulunmaktadır.
Yani a boya markasının çakıl taşı duvar boyası ile boya markasının çakıl taşı duvar boyası rengi bire bir aynısı olmayacaktır.
Bu tarafta fiyatlar da aynısı şeklinde değişiktir.
Marshall çakıl taşı rengi duvar boyası ücretleri 50 türk lirasından başlayıp özelliğine ve miktarına göre 200-300 türk lirasına kadar çıkabilir.

 

Çakıl taşı rengine ahenkli renkler hangileridir?
Çakıl taşı rengi sebep başka renkler ile kombinlenebilir diyorsanız, cevabımız defa kolaydır! Askeri yeşilden kara renk tonlarına, füme diye tanımladığımız defa koyu grilerden mürdüm rengine, lacivert tonlarına ve sarı ile turuncuya kadar bütün bu renk tonları çakıl taşı duvar rengi ileahenkli renklerdir.
Bu renklerden herhangi bir veyahut ikisini salonlarınızda devasamobilyalar, perdeler ya da halılar içersinde seçenek edebilirsiniz.
Severek uyguladığımız ve kullanan herkesin hoşnut kaldığı çakıl taşı duvar rengi ile boyanmış en güzel 30 salon örneğini galerimizde görebilirsiniz.

Çakıl Taşı Rengi Duvarda Nasıl Durur?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here