Ana sayfa Diğer Çelik Kapıda 3 Boyutlu Paneller Trend Oldu

Çelik Kapıda 3 Boyutlu Paneller Trend Oldu

2019 dış kapı modelleri

Gerçekte külüstür ile aradaki olağanüstü evrimi ciddi olarak görmek yerine külüstür dış kapı modellerini bir anımsatmak gerekmektedir.
2000’li senelerden henüz öncesindeki dış kapınızı hatırlar mısınız, hani şu yeni bir kapı taktırdığınızda parçalayıp sobada yaktığınız en külüstür kapınızdan söz ediyoruz 🙂 Üstünde ince şerit modelleri olan parçaladığınızda içinin tamamıyla boş olduğunu görüldüğü 🙂 Gerçekten hem güvensiz, hem çirkin kapılardı.
Daha ileri senelerde bu kapıların konumunu çelik kapılar aldı tabi ki hem daha çok güvenlik sunuyorlardı hatta henüz estetiklerdi.
Bir defa insan külüstür ahşap kapılarını bu yeni çelik kapılarla değiştirdiler.

dijital baskılı çelik kapı modelleri
3 Ebatlı Çelik Kapılar Çok Moda
Ancak dış kapı modellerinde ki değişim çelik kapıların döneme girmesi ile henüz da baş döndürücü bir sürate ulaştı.
Aradan geride bıraktığımız seneler süresince bu yeni düzenek çelik kapılar henüz da gelişip, henüz da güzelleştiler. Rustik yada iki renkli kapılar çıktı pazara. Bir defa çelik kapı yapımcısı ürün gamına değişik desenlere sahip, parmak izi gibi ilave olarak güvenlik programları ile donatılmış kapı desenleri ilave etti.
Büyüleyici 3D Dış Kapı Tasarımları
Şöyle bir düşünsenize devasa emek ve para harcayarak dekore ettiğiniz yuvanızın derhal girişinde, defa sevdiğiniz bir aile resminiz yada çocuğunuzun bir resmi karşılıyor kapıda konuklarınızı. Yada kimselerde olmayan, etkileyici, çağdaş soyut bir fotoğraf. Fevkalade değişik ve süsleyici bir düşünce değil mi ?
3 Ebatlı Çelik Kapı Fiyatları
Peki bu tür estetik ve değişik bir dekorasyon programı için cebimizden ne kadar para çıkacak ?..
3D çelik panel kapı fiyatlarına baktığımızda gerçekte bu ürünlerin öngörü edildiği gibi çokta pahalı bulunmadığı görülüyor.
Fiyat aralıkları neredeyse normal, kalifiye bir çelik kapı maliyeti ile aynısı.
Yani 1000 TL ile 1500 TL aralığında bir ücrete sahip olduklarını söyleyebiliriz ki bu fiyatlar da bu tür bir kapı için oldukça uygun ve mantıklı gibi gözüküyor.
3 Ebatlı Çelik Kapı Markaları Üreticileri
Bildiğiniz gibi birçok çelik kapı marka ve yapımcısı Kayseri orijinli. Hatta kayseri için çelik kapının ana vatanı denilebilir 🙂 Ama bu markalar arasında defa azının ürün gamında 3 boyutlu çelik kapı tasarımlarına rastlayamadık ki bu vaziyet ekonomi ve para dendiğinde akla gelen ilk kent olan Kayseri gibi bir kent için handikap sayılır.
Ancak Kayseri çelik kapı şirketleri arasında görkemli tasarımlara sahip 3D çelik kapı yapımcıları de var.
Bu üreticilerden bir tanesi de Öztürk Çelik Kapı. Marka kaplamalı kabartmalı kapı, çift renk kromlu laminoks kapı, rustik panel kapı ve henüz birçok tür kapı imalatının yanı sıra 3 boyutlu hgs panel kapı üretiyorlar.
Tavsiye edebileceğimiz bir başka marka ise Smart Çelik Kapı.
Bu markanın 3D çelik kapı ürün gamında da fevkaledinin fevkinde ürünler var.
Deneyimlerinizi Bizimle Paylaşın
Aşağıda yeni sayılabilecek bir program olan 3 boyutlu çelik kapılar ile ilgili muhtelif bulgular sunduk.
Ancak bu tip çelik kapılardan kullanan okurlarımızın tecrübeleri de bizler için oldukça önemli.
Dolayısı ile şayet evinize bu tür bir kapı taktırdıysanız, en aşağıdaki yorum bölümümüzden bu 3 boyutlu çelik kapı üstünlük ve dezavantajlarını, deneyimlerinizi bizler ve başka dekoreviniz.com okurları ile paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here