Ana sayfa Oturma Odası Çetmen Mobilya Demet Akalın Köşe Takımları

Çetmen Mobilya Demet Akalın Köşe Takımları

2018 Çağdaş Köşe Takımları
Çetmen Köşe Takımları Desenleri ve Ücretleri Demet Akalın Reklamlarında ki Mobilyalar Makul Maliyetli Köşe Koltuk Takımları Ucuz Köşe Takımı Desenleri – Pazar da ki köşe takımlarını marka marka model model araştırmaya devam ediyoruz.
Bu sayfamızda son zamanlarda Demet Akalın’lı TV reklamları ile dikkatleri üstüne çekmeyi başaran  Çetmen Mobilya’nın köşe koltuk modellerini ayrıntılı olarak inceliyoruz.

Çetmen Köşe Takımı Modelleri
Çetmen köşe takımı koleksiyonu, Sandler, Girona, Ramos, Flavian, Edvina ve Lizie olmak üzere 6 değişik üründen ortaya geliyor.
Kaliteli sünger yapısı, kalifiye kumaş döşemeleri ve çağdaş stilleri ile göze çarpan bu köşe takımlarının ücretleri ise piyasadaki rakipleri ile aşağı yukarı aynısı.

Çetmen Sandler Köşe Takımı
Son derece estetik kalifiye planımı ve çağdaş manzarası ile ilgi çeken Sandler köşe takımı fonksiyonel özellikleri ile de tatmin topluyor.
Takımın gezici minderleri, silinebilir döşemelik kumaşı ve yerden yüksek ayakları temizlik işini kolaylaştırıyor.
Ürün %20 indirimli olarak 5.191,00 TL adına 4.153,00 TL ile satışa sunuluyor ama resimde görüldüğü berjer ve pufu da satın alabilmek dilerseniz, puf içerisinde 847,00 TL, berjer koltuk içerisinde ise 949,00 TL  ödemeniz gerekmektedir.

Çetmen Girona Köşe Takımı
Modası geçmeden uzun seneler kullanabileceğiniz bir köşe takımı aramaktaysanız Çetmen Girona köşe takımının tamda beklentilerinizi karşılayacak kalitede olduğunu söyleyebiliriz.
Kendisine özgü stili ve güzide manzarası ile her tarza ve devreye ahenk sağlayabilen bu ürün yatak olabilme ve sandık özellikleri ile de işlevsel bir köşe takımı olarak göze çarpıyor.
Çetmen kampanyaları ışığında %20 indirimli olarak 5.311,00 TL adına 4.249,00 TL fiyatla satışa sunulan Girona köşe takımında da yeniden silinebilir kumaş, gezici minder ve yerden yüksek ayaklar yer alıyor.

Çetmen Edvina Köşe Takımı
Minimal tasarımlardan hoşlananlara hitabeden Edvina köşe takımında ise Çetmen tasarımcıları trend köşe takımı renklerini kullanarak zekice bir atılım yapmışlar.
Bu renkler grubun çağdaş çizgileri ile harika bir ahenk içinde bulunduğuda su götürmez bir realite.
Üstelik bu güzel grupta dişe dokunur bir indirim de var, çünkü Edvina köşe takımı %39 indirimli olarak 3.926,00 TL adına 2.390,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Çetmen Ramos Köşe Takımı
Çetmen geniş bir tüketici kitlesine hitabetmek yerine ufak odalariçersinde epey makul ve kullanımı kolay bir köşe takımı da tasarlamış.
Ramos ismini verdikleri bu ürün ufak metrekareli mekanlar içerisinde oldukça en uygun seçenek olarak görünürken, hem geniş ve konforlu seans alanları sunuyor, hatta yatak olabilme özelliğine ve sandıklı yapısı ile ilgi çekiyor.
Üstelik Ramos köşe takımında da güzel bir indirim mevzu bahis. Ürün %30 indirimle 4.843,00 TL adına 3.390,00 TL fiyatla sizi Çetmen mağazalarında bekliyor…

Çetmen Flavian Köşe Takımı
Tam manası ile işlevsel bir köşe takımı olan Flavian, her bir modülü tek tek satın alınabildiği içerisinde her mekana kalifiye olarak ahenk sağlayabiliyor.
Tıpkı o oda içersinde kalifiye olarak, siparişle yaptırılmış bir ürün gibi anlayacağınız 🙂 Üstelik bu üründe de kampanya var, Flavian köşe takımı 4.429,00 TL adına %30 indirimli olarak 3.100,00 TL maliyet ile satışa sunuluyor.

Çetmen Lizie Köşe Takımı
Çetmen markasının en ucuz köşe koltuk takımı olan Lizie ufak ev dekorasyonları içersinde tabir yerinde “Bulunmaz Hint Kumaşı” niteliğinde 🙂 Minimal planımı ile ön tasarıya çıkan ürün, az yer kaplıyor ama çok fazla konuk ağırlayabilmenize imkan sağlıyor.
Rengi, planımı ve ince ayrıntıları ile ilgi çeken Lizie köşe takımı şu sıralar 2.132,00 TL adına %20 indirimli olarak 1.705,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.
Çetmen L Koltuk Modellerine Göz Atın !..
Yukarıda Demet Akalın’lı TV reklamları ile göze çarpan Çetmen’in köşe takımı ürün grubuna göz attık, görsellerini ve ücretlerini tatmin ve bilgilerinize sunduk.
Ancak vakit içinde bu fiyatlarda markanın maliyet politikalarına bağlı olarak farklılık olabilir dostlar.
Burada söz ettiğimiz indirimler her an değişiklik olacağını unutmayın.
Dolayısı ile en güncel Çetmen köşe takımı fiyatlarına göz atmak ve bu köşe takımlarını henüz ayrıntılı incelemek yerine bu adresi de ziyarete gelmenizi öneririz.
UYGUN FİYATLI ÇETMEN DÜĞÜN PAKETLERİNİ İNCELEYİN !..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here