Ana sayfa Diğer Çetmen’den Kaçırılmayacak Düğün Paketleri

Çetmen’den Kaçırılmayacak Düğün Paketleri

çetmen düğün paketi ve fiyatları 2019

Evinizin mobilyalarını değiştirip, yeni bir stille mi kavuşturmak istiyorsunuz ?

Evlilik hazırlığı içinde misiniz ?

Hem tarzınıza hitap edecek, hem de ekonominizi uygun düğün paketleri Çetmen Mobilya da sizleri bekliyor.

Tarzınız ister çağdaş bir çizgiden yana olsun, ister klasik stilden yana olsun tarzınıza hitap eden mobilyaları burada bulabilirsiniz.

Salonumun mümkünse elegan görülmesini istiyorum diyorsanız country salon takımları tam sizlik. Olmuşken oturma odamda sportif modern bir tarzda olsun diyorsanız eğer o zamanda sizlere seçenek olarak spor koltuk takımlarını öneririz.

Kısacası çizginiz, renginiz, yaşam alanlarınızın duruşu ne olursa olsun, duruşunuza hitap eden mobilya paketini 2019 Çetmen Mobilya Düğün Paketi içinde bulabilirsiniz.

2019 Çetmen Mobilya Düğün Paketi ve Fiyatları

Şimdi hoş güzel diyorsunuz da bu paketlerin fiyatları nedir, diye aklınızdan geçirdiğinizi tahmin eder gibiyiz. Hemen düğün paketleri ve fiyat konusunda bilgilendirelim.

Çetmen Mobilya yeni sezon için evlerinin mobilyalarını yenilemek isteyenler ve evlilik hazırlığı içinde olan sevgili çiftler için birbirinden farklı 7 düğün paketi seti hazırlamış. Dilerseniz şimdi bu paketlerin için hangi ürünler var ve paketlerin fiyatları neler, bir inceleyelim.

Düğün Paketleri Set 1

çetmen düğün paketi ve fiyatları 2019

1.Düğün paketi seti içinde Milo yatak odası ve Milo yemek odası takımı yer almakta. Salon takımı olarak da 2 adet 3 ‘lü , 1 adet tekli koltuktan oluşan Crista salon takımı yer almakta. Bu seti alanlara hediye olarak 4 adet Ruby sandalye, Pera kare sehpa ve Flop yatak var. Bu setin fiyatı mı ? Şuan için Çetmen Düğün Paketi Set 1 fiyatı : 7.990 TL

Düğün Paketleri Set 2

Ahşabın doğal sıcaklığını modern çizgi ile yaşam alanlarına taşımak isteyenlere hitap eden düğün paketlerinden set 2 ‘yi öneriyorlar. Bu setin içinde neler mi var ? Oturma odaları için 2 adet 3 ‘lü yataklı sandıklı koltuktan ,  1 adet berjerden oluşan Hope oturma grubu yer almakta. Yatak odası ve yemek odası için ise Loan serisi yer almakta. Bu paketin hediyeleri içinde Loan orta sehpa, 4 tane tutku sandalye ve Flop yatak yer almakta. Evinizin dekorunu bu mobilyalar ile dizayn etmek isterseniz de şuan için ödeyeceğiniz miktar 11.990 TL.

Hemen diğer düğün paketlerin fiyatlarını da sizlerle paylaşalım.

Düğün Paketleri Set 3   14.590 TL

Düğün Paketleri Set 4   15.290 TL

Düğün Paketleri Set 5   15.990 TL

Düğün Paketleri Set 6   17.290 TL

Düğün Paketleri Set 7    13.990 TL

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here