Ana sayfa Ev Tekstili Çeyizinde Olmazsa Olmaz 7 Parça

Çeyizinde Olmazsa Olmaz 7 Parça

143
0
karaca home valeria delux mürdüm çeyiz seti

Düğün yaklaştıkça telaş artıyor, değil mi? Çeyiz için kayınvalidelerle kalabalık çıkılan alışverişler biraz gerilimli olsa da en eğlenceli alışverişlerinden biridir. 
Aslında bir kaide gibi gördüğümüz çeyiz listeleri her vakit deneyim ile hazırlanan realite ihtiyaçlardır. 
Bu yüzden siz çiçeği burnunda çiftlerimiz için hazırladığımız “çeyizinizde olmazsa olmaz” listemize kulak verin!
Çeyiz alışverişine çıkmak bilhassa gayret gösteren biriyseniz, epey yorucu olacaktır. 
Elinizdeki uzun listeler ile mağaza mağaza gezip, aradığınız tüm şeyleri bir güne sığdırıp ve en ehemmiyetlisi makul ücrete bulmak eskisi gibi basit olmayabiliyor. 
Uzun çeyiz listelerini ve mağaza mağaza gezmeyi unutun! Son günlerde popülerleşen, tek bir “tık” ile siparişlerinizi kapınıza getiren e-ticaret sitelerinin indirimleri ve sağladığı kolaylıklarla yorulmadan çeyizinizdeki kusurlarını bitirebilirsiniz. 
Sizin için hazırladığımız “çeyizinizde olmazsa olmaz 7 parça” listemiz ile çeyiz alışverişinizi telaşlanmadan, yorulmadan ve noksansız olarak yapabilirsiniz!
Çeyizlik Yemek Takımı
Yeni evli çiftlerin yemek davetleri bitmez! Bu sebepten renk renk çeyizlik yemek takımı alışverişi kesinlikle yapın. 
Hem günlük hatta kalifiye çağrı sofralarınızı süsleyecek yemek takımlarını 12 kişilik olarak seçerseniz, kalabalık anlarda takımınıza farklı yemek takımlarından bitirmek mecburiyetinde kalmazsınız. 
Tabii ihtiyaçlarınıza yönelik olarak 6 kişilik yemek takımlarını da seçenek edebilirsiniz. 
Yemek takımlarına değinmişken, sabah yemeğini da atlamak olmaz! Akşam yemeği soframıza ne kadar özeniyorsak, kahvaltı sofralarını unutmamak lazım olur. 
Göz zevkinize hitap eden şık kahvaltı takımları ile kuracağınız sofralarınız, güne güzel başlamanıza yardım edecektir.
Çeyizlik Çatal Kaşık Takımları
Yemek takımınızın şıklığını destekleyecek çatal kaşık takımlarını da unutmayalım. 
Her bayanın çeyizinde kesinlikle şık bir çatal kaşık takımı olmalı. 
Özellikle kalifiye davetlerinizde göz kamaştıracak çeyizlik çatal kaşık takımları en devasa kurtarıcılarından biri olacaktır. 
60 parça 12 kişilik çatal kaşık takımlarını kalabalık misafirleriniz için seçenek etmenizde fayda var, doğal yeniden de ihtiyaçlarınıza yönelik olarak 6 kişilik çatal kaşık takımını da seçenek edebilirsiniz.
Çeyizlik Masa Örtüsü
Masa örtüsüz çeyiz olmaz! İşlemeli classic masa örtüsü veyahut renk renk çağdaş masa örtüleri, tarzınız ne olursa olun mutlaka çeyizinize masa örtüsü ekleyin. 
Günlük sofralarınızda ve davetlerinizde kullanacağınız masa örtülerini kesinlikle ayırın. 
Davet sofralarınız için işlemeli masa örtüleri henüz göz alıcı bir sofra hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Hatta runner’lar ile bu şıklığı taçlandırabilirsiniz.
Çeyizlik Tencere Tava Setleri
Çeyizin listelerinin en ehemmiyetli ve işe fayda alışverişlerinden bir tanesi de tencere tava setleridir. 
Uzun seneler süresince kullanabileceğiniz ve set olarak satılan tencere tavlara, çeyizinizde yer açın. 
Parça parça alacağınız tencereler, tavalar hem mutfaklarınıza ahenksizlik getirecektir hatta sizin için henüz pahalıya gelecektir. 
Mutfakta eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak ve leziz, sıhhatli yemekler pişirmenize yardımcı olacak çeyizlik tencere tava setlerinden kesinlikle birkaç tür edinin!
Çeyizlik Nevresim Takımları
Yatak odalarının en devasa gereksinimi olan nevresim takımları, çeyiz listenizin ilk esnasında olmalı. 
Çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimden meydana gelen nevresim takımlarından birkaç adet edinmeniz gerekmektedir. 
Takım oldukları için renk ve desenleriyle yatak odanıza eşi benzeri olmayan bir ahenk getirecektir. Birbirinden şık çeyizlik nevresim takımları ile yatak odası dekorasyonlarınızı canlandırabilirsiniz.
Çeyizlik Pike Takımları
Nevresim takımını aratmayan modelleri ile pike takımları çeyizinizi süsleyecek! Pike, çarşaf ve yastık kılıfından meydana gelen pike takımları bilhassa baharda evlenenlerin çeyizinde mutlaka olmalı. 
İster desensiz düz renk dilerseniz de zarif desenli zevkinize makul pike takımı modellerini seçenek ederek, “çeyiz listenizin olmazsa olmazları” arasına ekleyin.
Çeyizlik Havlu
Eskiden çeyizlik havlular, el emeği ile itinayla yapılırdı. Hala ince ince havlu kenarları devasa heveslerle işleniyor olsa da ilerleyen ve değişikliğe uğrayan trendlerle beraber konumunu çağdaş ayrıntılara bırakmış halde. 
Bu yüzden bu eğlenceli heyecanınızın yanı sıra el emeğini aratmayacak birbirinden şık çeyizlik havlu alışverişi yaparak hem vaktinizden tasarruf sağlayabilir hatta banyonuzun dekorasyonuna ideal olan havluyu seçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here