Ana sayfa Oturma Odası Chester Koltuk Modelleri

Chester Koltuk Modelleri

304
1
deri chester koltuk takımları

17.yy’da dekorasyon dünyasına ilk aşamasını atan, dönemlerde tekilce zengin ailelerin hanelerinde bulunan, zenginliğin ve asaletin sembolü olan Chester koltuklar; nihai zamanların en beğenilen ve en fazla rağbet gören koltuk desenleri arasında yer almakta.
Öyle ki asil ve zarif görünümleri ile 7’den 70’e herkesin alakasını çekmeyi muvaffak olan bu koltuk modelleri; classic, çağdaş ve güncellenmiş tasarımları ile neredeyse bütün büro ve ev ortamlarında başka eşya ve aksesuarlarla rahatlıkla kombinlenebiliyor.
17.yy’da tekilce deri desenleri tespit edilen, son zamanlarda değişik kumaş türlerinin de kullanıldığı Chester koltuklar, daha fazla classic ve abiye modellerden hoşlananlara hitap etse de en çağdaş eşyalarla dahi görkemli bir ahenk sergiliyorlar.

Birbirinden zarif Chester koltuk desenleri başlıklı bu yazımızda evlerinizde uzun seneler süresince sıkılmadan kullanabileceğiniz modellere yer açmak istiyoruz.
İşte, en gözde Chester koltuk modelleri:
Pastel tonlarda Chester koltuklar ile hanenizde şık bir atmosfer yaratın!

chester koltuk modelleri 2019

Adeta basit şıklığı delegasyon eden pastel ve nude tonlardaki bu koltuklar, renkli perdeler ve halılarla kombinlendiğinde meydana eşi benzeri olmayan bir tablo çıkıyor.
Hemen derhal bütün renklerle kombinleyebileceğiniz bej, gri, beyaz koltuk takımlarını isterseniz renkli yastıklar ile süsleyebilir, isterseniz de yalın bir şeklinde kullanabilmeniz mümkün.
Gösterişli bir cam orta sehpa modeli ile salonlarınızın dekorasyonunu noksansız bir şeklinde bitirebilirsiniz.
Deri Chester koltuklar ile ofislerinize saygınlık katın

ofis dekorasyonu deri chester koltuk takımı

Yalnızca şıklık ve ihtişamın değil saygınlığın da simgesi olan Chester koltuklar, bilhassa makam odalarının vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alıyor. Öyle ki birçok konuk koltuğu bu modellerden seçenek ediliyor.
Sizler de kendisi ofisinizde hem ferah hatta abiye bir koltuk takımına yer açmak istiyorsak, deri Chester koltuklara bir baht verebilirsiniz.
Parlak Chester koltuklar ile ihtişamı evlerinize taşıyın

Özellikle yaşantısının her bölümünde ihtişamı ön tasarıya çıkarmaktan hoşlanan bey ve bayanlar için birebir olan parlak Chester koltuk takımları, salonlarınızda tıpkı birer yıldız gibi parlayarak, bütün dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyorlar.
Hemen derhal bütün renklerde üretilen parlak kumaşlarla döşenmiş olan bu koltuklar, kendinizi kendisi sarayınızın sultanı gibi hissetmenizi sağlıyor.
İddialı mobilya ve aksesuarlar kullanmaktan hoşlanıyorsanız, evlerinizi veyahut ofislerinizi parlak Chester koltuk takımları ile dekore edebilirsiniz.
Vintage tutkunlarına özel: Vintage Chester Koltuklar

80’li senelere veyahut henüz evveline hasret duyuyorsanız, evlerinizde nostalji rüzgarları estirmenize yardımcı olacak Vintage Chester koltuklar ile kendinizi Yeşilçam film karakteri gibi hissedebilir, evlerinizde sıcacık ve içten bir atmosfer yaratabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here