Ana sayfa Genç Odası Çilek 2019 Genç Odası Modellerini Görmelisiniz

Çilek 2019 Genç Odası Modellerini Görmelisiniz

373
0
2019 genç odası modelleri çilek lofter

Yeni Sezon Genç Odası Takımları 2019
Çilek Mobilya genç odası desenleri ve ücretleri siz kıymetli okurlarımız için bu sayfasında görselleri ve özellikleri eşliğinde ayrıntılı olarak inceleniyor.
Eğer şu sıralar bir genç odası takımına gereksiniminiz var ise bu ürünlere kesinlikle göz atmanızı öneririz.
Çilek Genç ve Çocuk Odası Takımlarını Yeniledi
Ülkemizin öncü bebek, genç ve çocuk odası markası Çilek ürün gamına yeni ürünler ilave etti.
Marka yeni ürünleri, Trio, Lofter, Black, White, Selena, Dynamic ve iki çocuklu aileler için tasarladığı Compact serileri ile yeni seneye damgasını vurmaya hazırlanıyor.
Bizlerde bu ürünleri sizler için derhal alt doğrultuda mercek altına almaya başlıyoruz…

Çilek Black Genç Odası
Koyu renkli mobilyalar siz anne babaların hoşuna gitmeyebilir, fakat gençlerde son günlerde dark bir akım yükselişte… Koyu renkli duvarlar, vamp tonlarında eşyalar ve tabi ki karanlık mobilyalar 🙂 Anne babaların bu defa seveceğini zannetmiyoruz, fakat çocuklar defa beğenir de onları kıramazsanız bu oda için 4.295,00 TL ödemeniz gerekmektedir.

Çilek White Genç Odası
Çilek karanlık akımdan hoşlanan gençler için yukarıda incelediğimiz Black serisinin yanı sıra bu vaziyete tahammül edemeyen anne ve babaları da düşünerek White serisini pazara sürmüş.
Eğer gençliğe yeni ismim atan çocuklarınızın odasınına alabildiğine beyaz ve rahat bir görünüme kavuşturmak istiyorsak bu ürün için cebinizden çıkacak para ise 3.996,00 TL.

Çilek Selena Genç Kız Odası
Genç kızlar için oldukça şık kimi Selena… Nihai zamanların trend tipi country dokunuşları ile süslenmiş Selena serisi, etkileyici görünümünün yanı sıra fonksiyonel özellikleri ile de göz dolduruyor.
Cibinlikli karyola planımı ile masallardan çıkmış gibi duran grubun iki çocuklu aileler için ranzaya birleşik yavru bazalı opsiyonu dahi yer alıyor. Takımın ücretine ileri ki olursak, çekirdek oda ücretinin 6.108,00 TL adına, %40 indimle 3.665,00 Liraya satıldığını görüyoruz ki bu da harbiden olağanüstü güzel bir rakam…

Çilek Trio Genç Odası
Görsellikten ziyade, daha fazla işlevselliğin ön tasarıya çıkarıldığı, kolay fakat epey şık kimi olan Trio serisinin en güzel özelliği ise eşyaların dolap içinde kapalı bir haldeyken dahi hava almasını gerçekleştiren ve dolaplarda bulunan havalandırma kapsülleri olsa lüzum.
Çilek Trio genç odası maliyeti normalde 8.065,00 TL fakat %30 indirimle ürün 5.645,00 liraya düşüyor.
Tabi bu maliyet karyola, 3 kapılı dolap, çalışma masası ve komodinden meydana gelen çekirdek oda maliyeti.
Bu maliyet isteklerinize bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor…
Çilek Lofter Genç Odası

2019 genç odası modelleri çilek lofter
Çilek en güzel genç odası takımları arasında bulunan bu seride gerçekten olağanüstü işlere imza atmış.
Dolap, komodin ve çalışma masası kapaklarında ki yatak başlığına ahenkli 3 boyutlu süslemeler tek sözcük ile mükemmel.
Bu ürünün fiyatında da bir indirim olduğunu görüyoruz.
Çilek Lofter genç odası maliyeti şu lâhza için 10.332,00 TL adına %20 indirimli olarak 8.266,00 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Çilek Dynamic Genç Odası
Hem kullanımı kolay, hatta resim yönden görkemli kimi olan Dynamic, konforlu ve estetik bir oda planımı yerine elinizi epey güçlendiriyor.
Modern genç odası takımlarına verilecek en güzel örneklerden bir tanesi olan Dynamic serisi de Çilek indirim ve kampanyaları ışığında 9.122 TL adına %30 indirimli olarak 6.385,00 TL maliyet etiketi ile satışa sunuluyor…
Çilek Compact Genç Odası
Çalışma masalı ranzalı genç odası takımları arasında bulunan Çilek Compact serisi bilhassa 2 çocuğa tek odayı paylaştırmak mecburiyetinde kalan aileler için tek sözcük net ve mükemmel bir çözüm.
Alt doğrultusunda dolap ve çalışma masası tespit edilen ranza odada çok yer kaplamadığı gibi birçok fonksiyonel özelliği de yanında sunarken, ürünün çalışma masalı ranza, giysi dolabı, kitaplık ve komodinden meydana gelen grup maliyeti 3.606,00 TL olarak belirlenmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here