Ana sayfa Bebek ve Çocuk Odası Çocuk Odaları İçin Yepyeni Ranza Modelleri

Çocuk Odaları İçin Yepyeni Ranza Modelleri

141
0
adalı kids çocuk odası ranza tasarımları

Çağdaş Ranza Tasarımları Çocuk Odası Ranza Çalışma Masalı Ranza Yeni Moda Ranza İki Katlı Karyola Desenleri Gardıroplu Ranza Ranza Çalışma Masası Çocuk Odası Mobilya

İki çocuğunuz var ise ve eldeki sahip olunan imkanlardan kaynaklı bu iki çocuğu tek tek odaya yerleştirmek gibi tek mecburiyetiniz varsa dostlar Tanrı kolaylık versin, çünkü gerçekten zor tek cenderenin içindesiniz 🙂
Çocuk odası yenileme eminim tek kaç kez, odanın şeklini şemalini değiştirdiniz, onu oradan kaldırıp buraya koydunuz, karyolanın konumunu gardıropla değiştirip, şifoniyer ile kitaplığı yan yana koydunuz fakat olmadı. 
O dilediğiniz, geniş ve rahat manzarası, kullanımı kolay tek oda kontrastını tek türlü yakalayamadınız.
Çocuk odalarını geniş göstermek için bunları nereden bildiğimi sormayın, çünkü ben de sizinle aynısı vaziyetteyim dostlar ve yukarıya da bahsettiğim eylemlerin derhal hepsini, hem de tek kaç “daha çooook işe yarar” diyebileceğiniz mobilyayı atarak da henüz çoğunu yaptım 🙂 Ama bu odayı hem henüz abiye, hatta henüz kullanımı kolay hale getiremedim ve getiremeyeceğimi düşünüyordum. Taaa ki bu ranzaları görene dek…
Yeni Ranza Tasarımları Harika
Merak etmeyin, hayatımda ilk kez ranza görmüyorum 🙂 Üstelik tek zamanların metal ranzaları üstünde uyuyarak büyümüş tek insanım 🙂 Benim bahsettiğim bambaşka bişi. 
Görenlerin ağzını tek karış açık bırakan, yalnızca resim güzelliği ile değil,fonksiyonel tüketimi ile de hayat konforunu üst civarlara taşıyan yeni ve çağdaş ranza tasarımları.
Hiç Tek Yerde Göremeyeceğiniz Çağdaş Ranzalar
Aranızda bu bahse mevzu olan yeni ranza tasarımlarını kesinlikle görenler var, fakat şimdi benim burada tek kaç misal tasarımını sunacağım ranzaları eminim tek çoğunuzun görmediğini ve kalifiye tek inceleme yapamadan hiç tek yerde göremeyeceğinizi tahmin ediyorum.
Çalışma Masalı Dolaplı Yeni Ranza Tasarımları
Yeni ranza tasarımları tek odayı paylaşmak mecburiyetinde kalan çocuklara, külüstür ranzalar gibi yalnızca uyku seçeneği sunmuyor, tamamıyla kompakt tasarımlara sahip oldukları için masa yada gardırop gibi şahsi hayat mobilyalarını da ayrıştırıyor. 
Anlayacağınız aynısı oda içinde 2 değişik insanın değişik şeklinde hayatlarını sürdürmelerine imkan sağlıyor. 
Harika değil mi 🙂 Dolayısı ile gelin şimdi söz tek kıyıya bırakalım bir miktar da bu ürünleri görselleri eşliğinde araştırmaya başlayalım…
İnternette Ranza Modelleri
Google araştırdığımız birçok şeyi doğrudan bulmamız ile ilgili her sabah görülmemiş güncellemeler yaparak arama niteliği standartlarını yükseltiyor. Bende kendisi haneme bişi alacağım vakit çoğunlukla aradığım şeyin adını Google arama motoruna yazıyorum. Tıpkı iki kızım için ranza almaya hüküm verdiğimde yaptığım gibi.
Sihirli Ranza Tasarımları
Karşınıza defa kötü ürünler çıktığı gibi, olağanüstü tasarımlarda çıkıyor ki bu vaziyete verebileceğimi en güzel örneklerden biri Adalı Kids’e ilişkin tek dizayn olan V290 Büyülü Ranza serisinde bulunduğu gibi… Tek Ankara Siteler markası olan Adalı’nın ranza tasarımlarına bayıldım. 
Örneğin üstte resmini görüldüğü V290 Büyülü Ranza… Burada sizin gibi görselle bende oldukça tek baktım “bu çocuk üstteki yatağa sebep çıkacak” gibi sualler mırıldandım kendisi kendime 🙂
Özel Dizayn Ranza Modelleri
Adalı Kids’te çocuğunuz, henüz doğrusu aynısı odayı paylaştırmak mecburiyetinde kaldığınız çocuklarınız için henüz birçok fonksiyonel ve sıra dışı tasarıma sahip ranzalar var. O tasarımlardan bir tanesi de markanın yeniden büyülü olarak adlandırdığı Turkuaz serisi.
Bir boy dolabı, raflar, iki yatak, iki çekmeceli baza, tek kitaplık ve mükemmel tek çalışma masasını içeriğinde barındıran bu seri de çocuk odalarının gözle görülebilecek tek şeklinde genişlemesini sağlıyor.
Newjoy Çalışma Masalı Ranza
Tabi yalnızca internette bu tür ürünler karşımıza çıkmıyor. Geçenlerde ülkemizin en devasa alış veriş merkezlerinden birisinde tek mobilya markasının teşhiri vardı. Yeni çıkardıkları ranzayı teşhir ediyorlardı AVM girişinde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here