Dekorasyon Fikirleri Ürünleri
Dar Girişler İçin Portmanto Modelleri (Yeni) Diğer

Dar Girişler İçin Portmanto Modelleri (Yeni)

Evinize yeni bir portmanto almaya mı karar verdiniz? Eğer böyle bir karara vardıysanız aşağıda sizler için bir çok portmanto modeline yer vereceğiz. Dar girişler için portmanto modellerini, büyük portmantoları, ahşap portmantoları ve diğer bir çok modeli sizler için bu içeriğimizin içerisinde derledik, topladık size sunmaya çalıştık. İşte sizlere portmanto modelleri hakkında bilgiler.

Dar Girişler İçin Portmanto Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Dar Girişler İçin Portmanto Modelleri (Yeni) Diğer
Dar girişler için portmanto modelleri

Portmanto alırken çekinilen en büyük sıkıntı antrenin oldukça dar olması. Antrenin dar bir alana sahip olması alabileceğiniz farklı türlerdeki portmanto modellerine kısıtlama getiriyor. Her tür ve her çeşit portmanto bulunuyorken misal çok beğendiğiniz bir portmanto vardır. Bu portmanto modeli kapaklı olabilir. Kapaklı olan modellerde ne yazık ki dar girişlere uygun bir model olmayacağı için maalesef alamayacaksınız. Dar bir girişe sahip olan evlere daha çok kapaklı değil de sürgülü portmanto modelleri sipariş ediliyor.

Dar Giriş Portmantosu

Dar girişlere özel olarak üretebilecek modellerde bulunuyor. Yani sürgülü, kapaklı, ahşap portmanto modeli satın almak yerine kendi zevkinize has özelliklerde ürettirebileceğiniz özel yapım portmanto modelleri de bulunuyor. Tabii, özel yapım portmantolar hazır portmanto modellerinden daha pahalı. Sizin isteklerinizle oluşan bu özel yapımlar evinizin girişine daha uygun olacağı için daha şık ve daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Fakat özel yapım portmanto satın almadan önce mutlaka işinde profesyonel olan bir usta ile anlaşma yapmanız önerilmektedir.