Ana sayfa Teras ve Balkon Modern Teras Kapatma Modelleri

Modern Teras Kapatma Modelleri

106
0

Dekoratif çalışmalar neticesinde evinin daha zarif ve daha modern bir görünüme kavuşmasını isteyen ev sahipleri; teras bölümlerinin olması durumunda daha da şanslı olacaklar. Genel olarak dubleks evlerde yer alan teraslar; 2019 yazında farklı ve modern dekoratif çalışmaların yürütülebilmesi için en önemli alan oluyor. Burada daha özgür ve yaz aylarının enerjisine uygun dekoratif çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

açık hava teras modelleri

Açık bir havanın olması nedeni ile bu bölüme havuz yaptırabilir, şezlonglarınızı da alarak bir yandan güneşlenip, bir yandan yüzebilirsiniz. Aynı zamanda duvarları da yeşil ve mavi gibi deniz ile ormanı çağrıştıran renklerle donata bilirsiniz. Bunun yanı sıra çiçekleri bu bölümde kullanarak, daha otantik bir alan da elde edebilirsiniz. Yazın teras bölümünü kapatmak pek mantıklı olmasa da etrafını çevirip, içerisinde klima kullanarak da bu alanı daha farklı bir şekle sokabilirsiniz. 2019 yazına damga vuran teraslardan ilham alarak, istediğiniz şekilde bu bölümü kullanabilirsiniz. Tabi bu biraz da sizin hayal dünyanız ile alakalı olacak. İşte trend 2019 teras dekorasyon önerileri

havuzlu teras modelleri

 

Minderleri Kullanarak Dekore Edebilirsiniz
Eğer yere yayılmayı ve bu şekilde daha rahat bir ortamda oturmayı istiyorsanız; minderlerle terasınızı dekore edebilirsiniz. Bu noktada renk seçimi sırasında kafanızdaki canlı renkleri kullanabilirsiniz. Pembe, turuncu, kırmızı, mavi ve yeşil gibi renklerle tasarlanmış olan minderleri tercih ederek, yazın coşkusunu terasınıza getirebilirsiniz.

koltuklu teras modelleri

 

Koltuklarla Rahat ve Ferah Bir Ortam
Eğer koltuk tercih edecekseniz; terasta mutlaka rahat koltukları kullanmanız gerekiyor. Evin salonunda olan koltuklarını kafanızdan çıkarın. Tamamen salaş ve az yer kaplayan koltukları kullanın. Yazın parti vereceğiniz zaman bu sayede evin terasını da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

cam kapatma teras

 

Bir Masa İki Sandalye İle Teras Dekorasyonu
Eğer evinizin terası yeteri kadar küçük değil ise; sizin için en uygun masa ve sandalyelerden oluşan dekorasyon önerisi olacaktır. Sandalye yerine tabure de tercih edebilirsiniz. Terasın küçük olduğu evlerde; bir masa iki sandalye ile bu bölümü de kullanışlı bir hale getirebilir ve yazın eşinizle Pazar kahvaltılarınızı burada yapabilirsiniz.

 

aleminyum ve cam kapatma teras modelleri

Terasınıza uygulayabileceğiniz kapatma yötemlerini sizin için sıraladık;

  • Katlanır Cam Balkon
  • Sürme Cam Balkon
  • Kış Bahçesi Kapatma Sistemleri
  • Ahşap Kapatma
  • Aleminyum Kapatma
  • Demir Kapatma

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here