Ana sayfa Oturma Odası Dekorasyonun Hiç Modası Geçmeyen Renk Kombinasyonu

Dekorasyonun Hiç Modası Geçmeyen Renk Kombinasyonu

183
0

Dekorasyon Renk Seçimi
Ev dekorasyon renkleri trend duvar renkleri salon renk kombinasyonları yatak odası için en güzel renkler… İşte bütün bu sorularınızın yanıtı bu sayfasında sizi bekliyor… Şayet evlerinizin, odalarınızın renk kombinasyonlarında farklılık inşa etmek istiyorsak doğru adrestesiniz.
Trend Renk Kombinasyonları
Ev dekorasyonu yapar iken kişileri en zorlayan seçimlerden bir tanesi de renk ve renk kombinasyonlarıdır. 
Bu yalnızca duvar renkleri ile ilgili değildir elbette… Halıdan mobilyaya, tekstil ürünlerinden aksesuarlara kadar epey geniş bir yelpaze ile alakalıdır. 
Dolayısı bu seçimi yapar iken ince elemek sık dokumak lazım olur.
Doğru Dekorasyon Renkleri Nasıl Seçilir ?
Dekorasyonda renk seçimi yapar iken yalnızca en güzel duvar renkleri yada en tutulan dekorasyon renkleri gibi kriterlere ilgi göstermek yetersiz kalacaktır. 
Elbette ki bu başlıklar oldukça önemli, fakat seçilen renklerin hercai,başka bir deyişle gelip geçici renkler olmaması, uzun seneler boyu kullanmak mümkün olması lazım olur ki işte bizler de burada sizlere bu modası hiçbir zaman geçmeyen renkler ile ilgili tüyolar vermeye çalışıyoruz.
Siyah Beyaz Dekorasyon Renkleri
Siyah ve beyaz gibi iki asil rengin bin senelerdir süren dillere destan aşkından bahsetmeye lüzum yok. 
Bilinen en külüstür ve en classic renk kombinasyonlarından biri olduğu halde modasının aradan geride bıraktığımız bunca vakitte hala geçmediğini görüyoruz.
Hala hem classic, hem çağdaş ev dekorasyonlarında seçenek edilen bu renk kombinasyonunu, salondan, yatak odasına, mutfaktan, oturma odasına kadar gönül rahatlığı ile kullanmak mümkün. 
Üstelik bu iki müthiş ton, gümüş ve altın renklerinde ki aksesuar gibi ayrıntıları olağanüstü ön tasarıya çıkaracaktır.
Bej, Gri, Mavi ve Yeşil Renk Kombinasyonları
Kulağa pek hoş gelmese de mavi ve yeşil tonlarını doğru gri ve bej gibi başka renkler eşliğinde kullanıldığında odalarınızda mükemmeller yaratacaktır… Hele de birçok evde bulunduğu gibi duvarlarınızda nihai senelere damgasını vuran kum beji yada ıslak kum gibi bej alt tonları varsa mavi-yeşil renk dokunuşlarla dekorasyonunuzu geliştirebilirsiniz.
Örneğin koyu yeşil tonlu bir koltuk yada kobalt mavisi bir köşe takımı, duvarlarda mavi yeşil çoğunluklu resimler ki  yeniden mavi ve yeşil süsleyici aksesuarlar çağdaş ve uzun seneler kullanabileceğiniz bir ev dekorasyonu elde etmenizi sağlayacaktır.
Beyaz, Gri ve Çivit Mavisi
Odalarınız da egzotik bir manzara vermek istiyorsak üç değişik rengi birlikte kullanabilmeniz mümkün. 
Bu renklerin başında, neredeyse tüm dekorasyon kombinasyonlarında var olan beyaz geliyor. 
Modernizmin temsilcilerinden ve nihai senesinin moda dekorasyon renklerinden gri ve süsleyici uygulamalarda pek rastlanmayan, rastlanılsa da adı konulamayan bir renk olan çivit mavisi de egzotik bir dekorasyon yerine kullanabileceğiniz başka renkler.
Beyaz, gri ve çivit mavisi kombinasyonu, odanıza yatıştırıcı bir hararet sunacaktır. 
Eğer çivit mevcudiyeti asgari seviyede tutulursa, başka bir deyişle beyaz ve gri aralarına ince ayrıntılar olarak serpiştirilir ise odanız asla modası geçmeyen odalar arasında yer alacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here