Ana sayfa Diğer Dekorasyonun Vazgeçilmezi Muhteşem Duvar Kağıtları

Dekorasyonun Vazgeçilmezi Muhteşem Duvar Kağıtları

393
0

Görülmemiş Duvar Kağıdı Modelleri
En Güzel Duvar Kağıtları Yeni Moda Duvar Kağıdı Modelleri Trend Duvar Kağıdı Desenleri İthal Duvar Kağıdı Markaları – Duvar kağıtlarının ev dekorasyonuna ilave olarak bir efor kattıkları su götürmez bir gerçekken, dekoreviniz.com olarak bu sayfamızı siz kıymetli okurlarımızın haneleri içersinde en tanınmış duvar kağıdı desenlerine ayırıyoruz…
İthal ve Yerli Duvar Kağıtları
Bu araştırma makalemizi hazırlarken, duvar kağıdı seçimini dahayapamayan takipçilerimiz içersinde hem ithal, hatta yerli duvar kağıtlarının yeni sezon kreasyonlarına marka marka, model model devasabir titizlikte göz atıyor, editörlerimiz doğrulusunda en beğenilen ürünleri görselleri ve program örnekleri ile tatmin ve bilgilerinize sunuyoruz…
Lüks Duvar Kağıtları
Ülkemizde duvar kağıtlarının en fazla kullanıldığı odaların başında salonlar geliyor.
İnsanlar baştan aşağı lüks mobilyalar ile donattıkları, mübalağalıperdeler ile süsledikleri salonlarına artı kıymetler katacak, lüks bir atmosfer katacak duvar kağıtları ilave etmek istiyorlar.

Eğer sizde salon içersinde duvar kağıdı arayan okurlarımız arasında yer alıyorsanız İtalyan duvar kağıdı markalarının en önde gelenlerinden bir tanesi olan Murella markasına kesinlikle göz atmanızı öneririz: Bilhassade üstte resmini görüldüğü, Via Della Seta serisi tek sözcük ile muhteşem…
3 Ebatlı Çağdaş Duvar Kağıtları
3D Duvar kağıtları duvar kağıdı dekorasyonuna bambaşka bir ebat kattığı bilindiği gibi ,Bilhassa soyut desenli olan bu tür duvar kağıtları bi defa benimsendi ve birçok çağdaş mekan dekorasyonu içinde kullanıldılar.
Üstelik bu tip duvar kağıtları bilhassa derinlik katılmak istenilen dar mekanlar içersinde oldukça en uygun bir tercih olarak gözüküyor.

Peki hangi markada bu tür çarpıcı bir 3 boyutlu duvar kağıdı bulabiliriz.
Aslında birçok marka böyle duvar kağıtlarını ürün gamına eklemiş halde,fakat şayet hem kalifiye, hatta ithal bir duvar kağıdı arıyorsanız Alman menşeili Wallanddeco duvar kağıtlarının kataloğunu kesinlikleincelemenizi tavsiye ederiz.
Vintage Tipi Duvar Kağıtları
Aslında ülke kültürümüze ecnebi bir tarz Vintage… Fakat son günlerde bukülüstür Amerikan tipi, lüzum mobilyalarda, lüzum perde, halı, tablo ve buna benzer süsleyici objelerde sık sık karşımıza geliyor.
Anlayacağınız Anadolu bu tipi sevmeye başladı.

Sizde bu tarzdan hoşlanıyorsanız, en azından salon yada mutfak içersindeduvar kağıdı arıyorsanız Fransız duvar kağıdı markalarının öncüsü olan ve kökleri 1800’li senelere dayanan Wallquest markasına göz atmanızı öneririz.
Markanın “The Vintage Home 2 Collection” serisi ise kesinlikle görmenizlüzumlenen Vintage duvar kağıtları arasında yer alıyor…

Kitaplık Duvar Kağıtları
Bir ofisiniz ya da hanenizde bir çalışma odanız mı var ? Bu odaya İngiliztipi bir atmosfer mi kazandırmak istiyorsunuz.
O durumda ülkemize yeni yeni giriş yapmış bol kitaplı bir kitaplık desenine sahip duvar kağıtlarını tecrübe edinebilirsiniz.
Üç ebatlı duvar kağıdı modelleri arasında bulunan bu duvar kağıtları büroyada çalışma odanıza olağanüstü yüksek bir kültür katıyor.
Hele de kitap ile ilgili biraz zayıfsanız.
Eğer kütüphaneyi andıran bir çalışma odasına ya da büroyagereksiniminiz var ise bu tip duvar kağıtlarının değişik desenlerini Ugepa markasında bulabilirsiniz…

Taş, Tuğla ve Ahşap Desenli Duvar Kağıtları
Taş desenli duvar kağıtlarını kimsenin aramadığını, bundan sonra birkıyıya bıraktık zannederken modası geçeli oldukça olan bu tip duvar kağıtları bir anda yeni dekorasyon trendleri arasına yine girerek bizleridahi şaşırtan bir şeklinde duvar kağıda markalarının en fazla satılan duvar kağıdı modelleri arasına girmeyi muvaffak oldu.
Tabi bu halde yine tasarlanmalarının etkisini de göz ardı edemeyiz.

Eğer sizde bu furyaya, her ne kadar dekorasyonevim.com olarak desteklemesek de katılmak istiyorsak, tabii dekorasyon dokunuşlarından hoşlanıyorsanız birçok markada bu tür duvar kağıtlarını bulabilirsiniz.
Ancak realistik, 3 boyutlu taş desenli duvar kağıtlarından istiyorsakülkemizde birçok ünlü ithal duvar kağıdı markasının temsilcisi olan LOT duvar kağıtlarına göz atmanızı öneririz.
Çünkü burada aradığınız tarzda bir ürün bulamamanızın olanağı yok.
Üstelik markanın duvar kağıtları ile ahenkli kumaş seçenekleri de var.

Kumaş Desenli Duvar Kağıtları
Başta çuval desenli duvar kağıtları olmak suretiyle kumaş dokulu duvar kağıdı modelleri sadelikleri ve ortama kattıkları derinlik hissi sebebi ileolağanüstü tanınmış.
Bu nedenle bilhassa antre yada salon gibi insanların ilk bakışta etkilenecekleri alanlarda böyle duvar kağıtları kullanabilirsiniz… Buhususta yerli duvar kağıdı markalarımızdan Decowall ise epey iddialı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here