Ana sayfa Banyo Dekorasyonu Dekorasyonunuz İçin İğne ve Tığ Oyası Modelleri

Dekorasyonunuz İçin İğne ve Tığ Oyası Modelleri

103
0
farklı iğne oyası,

Özellikle evlilik çağında olan gelin adayları tarafından tercih edilen oyalar; farklı seçenekleri ile kızların karşısına çıkmaktadır. Farklı motiflerin yer aldığı bu alanda; 2 tür oya çeşidi bulunmaktadır. Farklı motifler arasından seçim yaparak gerek iğne oyaları ile gerekse de tığ oyaları ile el işindeki becerinizi ortaya koyabilirsiniz. İğne oyası modelleri 2019; daha çok bu alanda profesyonel olmaya başlamış olan kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Zira birçok kadın önce tığ oyası ile el işlerindeki yeteneğini ortaya koymakta ve deneyim kazanmaktadır. Ardından iğne oyaları ile el becerilerindeki marifetlerini ortaya dökmektedir.

 

İğne oyaları ile yazma ve havlu gibi eşyaların kenarlarını süsleyecek olan gelin adayları ve kadınlar; beğendiği motiflerle el işlerindeki marifetlerini göstermektedirler. Farklı yörelere göre farklılık arz eden oya örnekleri içerisinden her kadın kendi tarzına uygun olan motifi kolay bir şekilde seçmektedir. Farklı motiflerin yer aldığı bu alanda; kadınların istedikleri oyaları işlemeleri mümkün olmaktadır. İğne oyaları ile tülbent ve havlu gibi eşyaların daha güzel bir görünüme sahip olması mümkündür.

İğne oyası modelleri arasından seçim yaparken bir kadının el becerisine göre bir motif seçmesi de gerekmektedir. Zira bu alanda çok fazla tecrübeli değil iseniz; daha basit bir yapıda olan motifleri tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer bu konuda kendinize güveniyorsanız; daha zor motifleri de kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde de birçok moda sitesinde kadınların işleyebilmeleri adına farklı tip örnekler yer almaktadır. Her örneğin kendisine özgü bir işleniş biçimi bulunmaktadır. Bu yüzden motifi derin ve detaylı bir şekilde inceledikten sonra; nasıl işlendiği konusunda da bir fikir sahibi olmalısınız. Ancak bu şekilde ortaya istediğiniz gibi mükemmel bir sonuç çıkarmış olursunuz. Kadınların farklı tip oya örnekleri arasından yapacakları seçim ile; birbirinden güzel el işlerini ortaya çıkarmaları mümkün olmaktadır.


İğne oyası modelleri 2019 içerisinden seçim yaparken kadınların havlu ya da yazmaya uygun bir motif tercih etmeleri gerekmektedir. İşlenecek olan motifin; eşya ile uyum içerisinde olması bir bütün olarak şık görünmesi gerekmektedir. Çeyiz hazırlayacak olan gelin adaylarının birçoğu da iğne oyaları ile çeyizlerini dizmektedir. Bu şekilde çeyizlerinin görsel açıdan daha güzel bir duruma gelmesine yardımcı olmaktadır. Gelin adaylarının bu alanda ortaya atılan örnekleri inceleyerek, kendileri için uygun olan bir örneğe karar vermesi ve bu şekilde çeyizlerini doldurmaları gerekmektedir.

Dekoratif iğne oyaları modelleri için aşağıda hazırladığımız fotoğraflara bakabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here