Ana sayfa Diğer Dekoratif Ayna Tasarımları

Dekoratif Ayna Tasarımları

346
0

Her şeyin esprisinden de öte bir yana aynalar hanelerin tek vazgeçilmezi olan ve en kıymetli eşyaları niteliğindedir.
Bir eşya bu kadar kıymetli bir yere sahip iken de öyle sıradan modellerin yanında bir de henüz değişik biri birinden güzel tasarımlardan meydana gelen desenleri yer almaktadır.
Bir erkekten ziyade kadının daha fazla ehemmiyet verilen bu aynaları herlâhza yanlarında taşıyabilsinler ve gereksinimleri bulunduğunda da ellerinin altında derhal ulaşabilsinler diye kapaklı olan çanta desenleri yer almaktadır.
Bundan da ziyade haneler de bir kadın kendisine ilişkin olan odasında kendisini her yönden ferah bir şeklinde görebilsin ve arzuladığı tarzda olup olmadığına hüküm verebilsin diye boydan olan dev ayna desenleri de yer almaktadır.
Makyaj yaparken henüz ferah odaklanabilmeleri ve hiçbir detayı kaçırmadan mükemmel bir makyaj yapabilmeleri emeli ile de ufak olan ayna desenleri yer almaktadır.
Dediğimiz gibi bir erkekten ziyade kadınlar aynaya henüz düşkün olan fertler oldukları içerisinde çalışma masalarında ve makyaj masalarında da ferah bir şeklinde bulunabilmesi içerisinde olan ayna desenleri epey tatmin kazanmaktadır.
Hem erkeklerin hatta bayanların lüzum duştan ardından saçlarını düzelttikleri lüzum ise dişlerini fırçalar iken her detayı kaçırmadan işlerini görebilsin diye banyonun modeline makul olan ayna desenleri de ürün yelpazesi arasında bulunmaktadır.
Evlerin, iş yerlerinin, okulların, dersliklerin, yurtların, hastanelerin, alışveriş merkezlerinin, otellerin gibi koridorları tespit edilen bütün kapalı alanların girişlerinde bulunan dev ayna desenleri de epey beğenilmektedir.
Yatak odasında ve çocuk odasında bulunan ayna modellerini bundan sonra henüz söylemiyorum dahi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here