Ana sayfa Bebek ve Çocuk Odası Dekoratif Ranza Modelleri 2019

Dekoratif Ranza Modelleri 2019

96
1
kız çocukları için dekoratif ranzalar
kız çocukları için dekoratif ranzalar

Eskiden sadece dar çocuk odalarında tercih edilen ranza modelleri, artık günümüzde geniş veya dar fark etmeksizin bütün çocuk odası takımlarında tercih edilmektedir. Bununda en önemli sebebi kuşkusuz ranza modellerinden artık modern bir şekle bürünmesi ve çocukların ilgisini fazlası ile çekmesidir. Çeşit çok olunca ne çocuklar nede anne babalar bir model seçmekte oldukça zorlanmaktadır.

Kız Çocukları İçin Prenses Model Dekoratif Ranzalar

kız çocukları için dekoratif ranzalar
kız çocukları için dekoratif ranzalar

Prenses değince hiç kuşkusuz kız çocukları herkesin aklında belirmektedir. Bu olay çocuklarımızın ranza modellerine de yansımıştır. Tek çocuklar için altı oyun alanına sahip üstü ise ranza olan dekoratif modeller oldukça kullanışlıdır. İki kardeş olanlar için ise, her yeri pembe şekilde kaplı, altlı ve üstlü ranzalar çocukların oyun alanında büyük yer açmayı başaracaktır.

Erkek Çocuklar İçin Araba Model Dekoratif Ranzalar

Prenses deyince akıllara kız çocukları gelse de, araba deyince akıllara erkek çocukları gelmektedir. Üstelik erkek çocuklarının yaşı kaç olursa olsun araba sevdaları sonsuz boyutta olmaktadır. Geniş özelliklere sahip araba modelindeki ranzalar tam erkek çocuklarına yakışır bir görüntüyü meydana getirmektedir.

Basket Oyunu İçeren Dekoratif Ranzalar

basketbollu ranza modelleri
basketbol içeren ranza modelleri

Çocukların en çok sevdiği şeylerden bir tanesi oyun oynamaktadır. Hal böyle olunca onlara güzel bir oyun alanı açmak bizlerin elindedir. Hem ranza hemde oyun merkezi olan basket modelli ranzalar tamda çocuklarınıza uygunlukta olacak ve onların oyun ihtiyacını iyi bir şekilde karşılamayı başaracaktır.

Ders Çalışma İmkanı Oluşturan Dekoratif Ranzalar

ders çalışma imkanı veren ranza modelleri
ders çalışma imkanı veren ranza modelleri

Bu tip ranza modelleri alandan tasarruf açısından çok büyük önem arz etmektedir. Masayı nereye koyacağım ya da yatağı nereye koyacağım derdine son verilmesinin bir mucizesidir. Altı masa üstü ranza olan modeller aynı zamanda seçilen renk uyumuna göre oda içerisine şıklık katmayı başaracaktır.

Oyun Alanı İçeren Dekoratif Ranzalar

oyun alana içeren yatak modeli
oyun alana içeren yatak modeli

Tıpkı basketbol içeren ranzalar gibi kaydırak içeren ranzalarda son dönemlerde çok fazla tercih edilen modeller arasına yerleşmeyi başarmıştır. Bu tip ranzalar, çocukların odalarında bolca vakit geçirmek isteyeceği ve aynı zamanda arkadaşları ile beraber de güzelce oynayabileceği bir alanı meydana getirmektedir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here